Motinos dienos išvakarėse Tiskūnų bendruomenės namuose netrūko šurmulio – į šventę iš visos Vilainių seniūnijos rinkosi moterys, kurios sėkmingai augina ne tik savo, bet ir globojamus vaikus.

Motinos dienos išvakarėse Tiskūnuose pagerbtos visos Vilainių seniūnijos globėjos.

„Mūsų seniūnija labai turtinga tokiomis šeimomis, kurios nepabūgo iššūkių ir į savo namus priėmė auginti vaikus. Tokių šeimų turime net devynias: Tiskūnuose penkios mamos savo širdies šiluma dalijasi su globojamais vaikais, Aristavoje ir Vilainiuose – po dvi. Labai džiaugiamės, kad viena šeima jau ne tik globoja, bet ir įsivaikino vaikelį. Smagu, kad gerų žmonių, norinčių ir galinčių daryti gera, mūsų krašte netrūksta“, – šventės dieną sakė Vilainių seniūnijos socialinė darbuotoja Laima Laurinavičienė.
Tiskūnų bendruomenės pirmininkė Vida Vansevičienė gyrė drąsias mamas ir išreiškė viltį, kad po metų į tokią šventę globėjų susirinks dar daugiau.
„Šįmet pirmą kartą nutarėme pagerbti moteris, kurios į savo šeimas priėmė vaikus. Globėjo duona nėra labai lengva. Juk ir savus vaikus auginant iškyla įvairių problemų, o su globojamais vaikais reikia elgtis labai apgalvotai, kad net neatsargiai ištartas žodis neįskaudintų mažų sužeistų širdelių. Pirmuosius žingsnius mūsų seniūnijoje jau žengė keletas šeimų. Gal po šiandienos susitikimo atvirų pokalbių tokių šeimų, kurios ryšis globai, atsiras ir daugiau. Tiesiog norime, kad tie gerumo daigeliai plėstųsi ir gražiai augtų“, – pabrėžė V. Vansevičienė.
Šventinėje popietėje mamas sveikinusi rajono mero pavaduotoja Olga Urbonienė visoms globėjoms perdavė mero Sauliaus Grinkevičiaus padėkas ir linkėjo stiprybės bei kantrybės.
O pačios mamos nesijautė kažkuo išskirtinės ir darančios žygdarbius. Viena per kitą moterys atviravo, kad paimti globoti vaikus joms padiktavo širdis: „Juk visi mes galime padaryti kažką gero. O suteikti vaikui šeimos jaukumą yra taip paprasta, bet labai svarbu.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.