policija (1)Kovo 16 d. 0.55 val. gautas pranešimas, kad Josvainių sen., Juodkaimių k., 65 metų vyras pastebėjo, jog pavogtas jo pilkos spalvos automobilis „VW Golf“ (1993 m. laidos), kuriame buvo ir automobilio dokumentai, ir rakteliai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai pagal gautą informaciją pradėjo ieškoti apibūdinimą atitinkančios transporto priemonės. Netrukus už daugiau nei 50 km nuo Juodkaimių kaimo, Ariogalos sen., Grajauskų kaime tiek automobilis, tiek ir juo namo sugalvoję važiuoti Ariogalos gyventojai buvo sustabdyti.

Automobilį vairavusiam jaunam vyrui (gimusiam 1991 m.) buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,86 prom. alkoholio, kitam (gimusiam 1990 m.) – lengvas girtumo laipsnis – 1,33 prom. alkoholio. Vyrai sulaikyti ir uždaryti į areštinę.

Kėdainių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Taip pat surinkta medžiaga bus perduota Viešosios policijos skyriaus pareigūnams administracinio poveikio priemonių taikymui dėl vairavimo esant neblaiviam.

Kauno apskr. VPK inf. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.