Vienas geriausių užsiėmimų, tai švęsti gimtadienius ar dalyvauti įmonės vakarėliuose. Statistika rodo, kad didžioji dalis Lietuvių labiausiai nori dalyvauti draugų gimtadieniuose ar vakarėliuose. Taip yra todėl, kad tokioje aplinkoje mes geriausiai pailsime. Taigi, natūralu, kad gimtadienio sveikinimai 2019 metais turi būti įdomesni nei pernai. Būtų keista, jeigu artimus žmones norėtume pasveikinti tais pačiais žodžiais. Juk pamenate, kai prieš dešimt metų visi draugus, šeimos narius, kolegas sveikindavo siuntinėdami sms žinutes. Tai buvo taip populiaru, kad kiekvienas telefono operatorius reklamuodavo būtent sms siuntimo paslaugą. Šiandien visi mobilūs, naudojasi internetu, todėl ko gero geriausias variantas tiesiog nusiųsti laišką ar parašyti žinutę socialiniuose tinkluose. Aišku, kaip ir prieš dešimt metų, taip ir dabar išliko problema, kad nežinome kokius žodžius rašyti. Šioje vietoje gelbsti specialios svetainės, kuriose reguliariai talpinami įvairūs sveikinimai.

Kas populiariausia?

Vienas dažniausių pasirinkimų, tai rimuotas gimtadienio sveikinimas. Dar vienas svarbus aspektas yra tai, kad prieš naudojantis kažkieno parašytais tekstais pagalvokite ar negalite patys kažką sukurti? Juk tai tikrai daug geriau. O ir gimtadienį švenčiantis žmogus bus daug laimingesnis, kai matys, kad rašant gimtadienio sveikinimą įdėjote daug darbo. Aišku, tai tikrai ne kiekvienas tai gali padaryti, todėl tiesiog kruopščiai išsirinkite svetaines, kur yra talpinami gimtadienio sveikinimai. Nereikėtų pamiršti ir to, kad galima naudotis angliškomis, rusiškomis svetainėmis. Šiandien išversti tekstą yra itin paprasta. Internete rasite daug nemokamų vertimo įrankių, kurių pagalba galėsite viską kokybiškai atlikti.

Gimtadienio sveikinimai 2019 metais ir rinkos tyrimas

Ką dažniausiai sveikiname ir kokius tekstus renkamės? Lietuvoje ir Latvijoje buvo atliktas tyrimas, kurio metu specialistai vertina kelis tūkstančius vidutinio amžiaus piliečių. Pagrindinis tikslas buvo išsiaiškinti, kokie gimtadienio sveikinimo tekstai buvo populiariausi? Taigi, pagrindiniai rezultatai nustebino net visko mačiusius specialistus. Pasirodo, kad 2019 metais dauguma vartotojų labiausiai linkę naudotis trumpais ir daug savyje inovatyvių žodžių turinčiais sveikinimais. Atrodytų, kad klasika niekada nesensta, tačiau tyrimai rodo, kad geriausias variantas yra rinktis tokius gimtadienio sveikinimus, kurie atrodo kiek moderniau. Aišku, kiekvienoje šalyje yra dalis gyventojų, kurie visada naudoja gal kiek banalius, tačiau jau ne vienerius metus gražiai skambančius žodžius. Juk gimtadienio sveikinimas nėra pagrindinis dalykas. Esmė, kad jūs pasveikintumėte savo artimą draugą. Skirkite jam dėmesio ir jis bus laimingas. Nepamirškite, kad kiekvienas jūsų laiko momentas, kurį skiriate gimtadienio sveikinimo paieškai yra teigiamai įvertinamas. Visi supranta, kur yra kokybė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.