Ruošiatės vykdyti statybos darbus? O gal tvarkyti sodą ar daržą? Prireikė atlikti smulkų remontą namuose? Protingas ir taupus žmogus žino – kam pirkti brangų, profesionalų įrankį, kai jį galima čia pat, Kėdainiuose išsinuomoti. Tuomet vykdomi darbai vyks žymiai sklandžiau ir lengviau, o ir pini­ginė neištuštės. 

Čia galima rasti ir specifiniams darbams atlikti skirtų įrankių. Vienas tokių – benzininis žemės gręžtuvas, prie kurio montuojami skirtingo diametro grąžtai.

Statybos įrankių, sodo priežiūros technikos ir įrankių, priekabų ir laisvalaikio įrangos – iš viso daugiau nei 120 pačių įvairiausių patikimų įrankių ir jų priedų rasite jau trečiąjį gimtadienį švenčiančioje įmonėje „Jurentus“. Ta proga šį šeštadienį, rugpjūčio 19 dieną, dauguma įrankių, nuomojantis savaitgaliui, čia kainuos vos 1 eurą. Kitiems įrankiams bus taikoma 25 proc. arba 50 proc. nuolaida. Lankytojai gimtadienio proga bus vaišinami kava bei kitais skanumynais.
„Šie treji veiklos metai buvo geri. Optimistiškai žiūrime į ateitį, tad planuojame plėstis – įsigysime ir nuomai pasiūlysime dar daugiau įrankių, galvojame apie plėtrą kituose miestuose“, – pasakojo „Jurentus“ vadovas Julius Ragauskas.

Ir sodui, ir statyboms
„Jurentus“ per šiuos veiklos metus jau spėjo užsitarnauti klient­­ų pasitikėjimą ir pripažinimą, o ir siūlomų nuomai įrankių asortimentas tapo dar platesnis. Šiuo metu galima rinktis įrankius, kurie skirti gręžimui, atskėlimui, pjovimui, šlifavimui, medžio apdirbimui, suvirinimui, plovimui, valymui. Čia rasite ir specializuotos įrangos, skirtos betonavimui, šildymui ir džiovinimui, grunto tankinimui, taip pat matavimo, kontrolės prietaisų, santechnikos įrankių. Be įrankių bei jų priedų, galima nuomotis kopėčias, pastolius, priekabas. Visa nuomojama įranga yra patikimų, žinomų gamintojų produkcija.

Įrankiai ne tik profesionalams
Pasak įmonės vadovo J. Ragausko, įvairiems darbams skirtų įrankių gali rasti ne tik įmonės, bet ir įvairius darbus atliekantys darbininkai.
„Norime akcentuoti, kad pas mus galite išsinuomoti ne tik statybose naudojamus įrankius, bet ir tokius, kuriuos galima pritaikyti buityje. Pavyzdžiui, galingas plaunantis siurblys itin tinkamas kilimams, baldams, automobilių sėdynėms valyti. Taip pat pas mus rasite platų sodo technikos, įrankių, tokių kaip vejos aeratorius, kultivatorius, šakų smulkintuvas, lapų pūtikas ir kt., pasirinkimą“, – pasakojo J. Ragauskas ir pridūrė, kad klientų, išsinuomoti ieškančių konkrečių įrankių, sulaukia ir iš kitų šalies miestų.

Nuomos kainų nekėlė
Esant pageidavimui, kiekvienam klientui suteikiamos profe­sionalios konsultacijos, kokį įrankį darbams geriausiai pasirinkti, supažindinama su naudojimo instrukcija.
„Per visus trejus metus nuomos kainos pas mus visiškai nesikeitė, liko tokios pačios. Trumpiausiai įrankį galima išsinuomoti valandos laikotarpiui, tačiau termino, kada įrankį reiktų grąžinti, netaikome. Klientas jį gali naudoti tiek, kiek jam reikia“, – pabrėžė J. Ragauskas ir pridūrė, kad dažniausiai klientai įrankį pasirenka išsinuomoti vienai parai.

Visi įrankiai – tik techniškai tvarkingi
Nuomojamų įrankių populiarumas labai priklauso nuo sezono: pavyzdžiui, pavasarį būna žmonių, norinčių nuomotis sodo techniką, apgultis, vasaros metu populiariausi statybos darbams skirti įrankiai.
„Rudenį visi įrankiai yra vienodai populiarūs, nes žmonės nori spėti pabaigti pradėtus darbus prieš žiemą“, – pažymėjo J. Ragauskas. Taigi, jei norite būti užtikrinti, kad reikalingas įrankis jums reikiamu metu būtų laisvas, galite jį rezervuoti iš anksto.
„Garantuoju, kad visa nuomai skirta įranga yra patikima, saugi, techniškai tvarkinga ir paruošta naudoti. Nebūna, kad klientui siūlytume sulūžusį, sugedusį įrankį. Jei prireikia remonto, jį atliekame tik autorizuotuose servisuose“, – tikino J. Ragauskas.
Taigi, visus darbui skirtus įrankius galite rasti ir išsinuomoti vienoje vietoje, pageidaujant įrankiai gali būti atvežti į sutartą vietą. Tad žmogus išvengia daugybės rūpesčių, sutaupo laiko bei pinigų!
Visus nuomai skirtus įrankius apžiūrėti, juos iš anksto rezervuoti, susipažinti su nuomos sąlygomis galima internetiniame „Jurentus“ puslapyje www.jurentus.lt bei užsukus į vietą.


„Jurentus“ rasite Kėdainiuose, Pavasario g. 16. 
Tel. +370 612 88 003, 
el. paštas info@jurentus.lt
Darbo laikas: 
I-V 7.30–18.00 val.
VI 8.00–14.00 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.