Šviesiosios gimnazijos abiturientas Tadas Paškevičius puikiai pasirodė LRT projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“.

T. Paškevičiaus pasirodymą nacionaliniame projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ kėdainiečiai gali pamatyti balandžio 9 d., sekmadienį, 10.30 val. per LRT kanalą.

Tado klasės draugai ir bičiuliai nekantriai laukia balandžio 9 dienos, kai 10 valandų 30 minučių per televiziją bus rodomas abiturientų laidos finalas. „Nors aplinkiniai jau žino, kad man puikiai pasisekė šio projekto finale, vis tiek dažnas sės prie televizorių ekranų, kad pasižiūrėtų žaidimą“, – sakė aktyvus jaunuolis.
Tadas projekte „Lietuvos tūkstantmečio vaikai“ jėgas bandė jau antrą kartą. Pernai jam sekėsi kiek prasčiau – nugalėtojo titulo iškovoti nepavyko.
„Šiųmečiam konkursui aš vėl užpildžiau anketą, gavau atsakymą, kad esu kviečiamas ir su džiaugsmu priėmiau iššūkį pabandyti pasivaržyti su kolegomis. Smagu, kad ir pusfinalis, ir finalas man nepakišo kojos. Prieš pusfinalį truputį papildomai ruošiausi, skaičiau įvairių knygų, o prieš finalą nieko nesiruošiau – tiesiog klausiausi muzikos. Matyt, ji mane įkvėpė. Galiu tik pasakyti, kad finale tikėjausi sudėtingesnių klausimų“, – projekto įspūdžiais dalijosi Tadas.
Aktyviai ir gimnazijos gyvenime dalyvaujantis abiturientas sakė, kad labiausiai jam patinka istorijos pamokos, tačiau jaunuolis noriai lanko ir lietuvių kalbos, matematikos pamokas. Mažiausiai jam įdomu anglų kalbos pamokose: „Prieš anglų kalbą nesu nusiteikęs, tačiau man neįdomu nuolat kartoti tuos pačius dalykus.“
Kadangi jau šįmet T. Paškevičius baigs mokyklą, tau jau kuris laikas svarsto, kokį kelią toliau rinktis. „Norėčiau Vilniaus universitete studijuoti tarptautinius santykius. Būtų šaunu, jei pagal kokią mainų programą pavyktų pasimokyti ir užsienyje“, – ateities planais dalijosi „Lietuvos tūkstantmečio vaiku“ tapęs Tadas.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.