Dviejose rajono mokyklose šią vasarą tęsiasi statybos ir remonto darbai. „Gavus valstybės finansavimą, tęsiama Akademijos gimnazijos priestato statyba, o Krakių gimnazijoje toliau vyks išorės apšiltinimo darbai“, – informavo rajono savivaldybės administracijos direktorius Ovidijus Kačiulis.

Krakių gimnazijoje liko apšiltinti dalį sienų ir pamatų.

Priestate – verda darbas
Akademijos gimnazijos priestato statyboms tęsti skirta 490 000 eurų. Šiuo metu naujai statomame priestate darbuojasi vidaus darbus atliekanti ukmergiškių bendrovė „Sigma Solar“. Jau atlikti betonavimo darbai, sumontuotos palangės, šiuo metu patalpos tinkuojamos, dažomos, vėliau bus klojama grindų danga. Taip pat šią vasarą bus įrengiama elektros instaliacija, instaliuojamas interneto tinklas.
Gimnazijos direktorius Liudas Tauginas pasidžiaugė, kad priestato statyba pagaliau artėja į pabaigą. „Kitais metais darbams reikės dar 200 tūkstančių eurų ir statybas užbaigsime. Tikiuosi, kad kitų metų rugsėjį įžengsime į naująjį priestatą“, – vylėsi direktorius.
Naujame priestate įsikurs aktų salė, rūbinė – patalpos, kurių šiuo metu gimnazijai trūksta. Taip pat vienoje vietoje galės mokytis visi gimnazijos ir jos skyrių pradinukai. Skyriuose, pradėjus veikti priestatui, bus ruošiami tik priešmokyklinukai. Priestate pradinukų lauks naujos, modernios, erdvios patalpos. Pasak L. Taugino, ten įsikurs ir antrasis informatikos kabinetas, metodinis mokytojų kabinetas, taip pat logopedas, psichologas, specialusis pedagogas, socialiniai pedagogai.

Krakių gimnazijoje bus šilčiau
Liepos viduryje statybininkai sugrįš ir į Krakių gimnaziją. Pasak savivaldybės administracijos direktoriaus O. Kačiulio, gimnazijai iš valstybės biudžeto skirta 80 000 eurų, dar 60 000 eurų skiria savivaldybė.
„Labai smagu, kad pastato sienų apšiltinimas artėja prie pabaigos. Liko visai nedaug – tik pusantros sienos ir pamatai. Renovacijos naudą pajutome jau praėjusią žiemą, kadangi didžioji dalis pastato jau buvo apšiltinta“, – pasakojo Krakių gimnazijos direktorius Alanas Magyla.
Pasak jo, kauniečių statybos įmonė „Drūtnamis“ darbus pažadėjo tęsti liepos viduryje. Direktorius tikisi, kad apšiltinimas šiemet bus baigtas, tad jau turi ateities planų – gimnazija norėtų kurti naujas edukacines erdves.
Į klausimą, ko labiausiai reikėtų gimnazijoms pabaigus statybas ir remontus, Akademijos ir Krakių gimnazijų

Statomame Akademijos gimnazijos priestate vyksta vidaus įrengimo darbai.

vadovai atsakė paprastai – gausėjančio, o ne, kaip ir visoje šalyje, mažėjančio mokinių būrio.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. fasado dažai

    Gerai, kad plečiasi, nes vaikų tikrai yra. O ir fasado spalva tikrai labai išraiškinga. Šaunu, kad atsiranda lėšų ir švietimui.

    Atsakyti
  2. atvila

    iš tiesų smagu, kad mokykloms reikia plėstis, kad vaikų yra. Nors galbūt tai tik didžiuosiuose miestuose tokia tendencija, nes iš regionų suvažiavę studijuoti, grįžti nebenori ir lieka.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.