Metų pabaigoje Kaune surengti geriausių 2019 metų sportininkų apdovanojimai. Džiugu, kad Metų sportininku tituluotas Adrijus Glebauskas, mūsų kraštietis iš Šėtos.


Lengvaatletis  tapo 2019 metų Lietuvos šuolio į aukštį čempionu ir Pasaulio studentų universiadoje laimėjo trečiąją vietą.

„Geriausio Kauno miesto sportininko titulą laimėjau pirmą kartą. Mano žiniomis, apskritai pirmą kartą buvau ir nominuotas šiam apdovanojimui. Žinoma, džiugu laimėti. Tikrai nesitikėjau būti išrinktas Kauno miesto sportininku, todėl kai paskelbė, kad laimėjau, buvau tikrai labai nustebęs“, – šypsosi A. Glebauskas.

Žinomas sportininkas tikisi, kad toks pirmasis apdovanojimas jo karjeroje bus nepaskutinis.

25-erių metų kraštietis šiuo metu gyvena Kaune. Lietuvos sporto universitete jis studijuoja treniravimo sistemas.

Kaune ketvirtus metus iš eilės surengta tradicinė iškilminga sportininkų apdovanojimų ceremonija. Sporto bendruomenės atstovai rinkosi į „Žalgirio“ areną, kur buvo įvertinti ir pagerbti iškiliausių laimėjimų 2019 metais pasiekę Kauno atletai, komandos, jų treneriai ir geriausio sporto renginio organizatoriai.

2019-ųjų „Kauno sporto apdovanojimai“ turėjo dešimt nominacijų. Konkurso nugalėtojus, balsuodama internete, rinko visuomenė ir specialiai sudaryta komisija.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Kapliske

    Sveikinimai, Adrijau!
    Tik, gerbiami žurnalistai, jei jau rašot, tai informacija pasitikrinkit, nes Adrijus ne iš Šėtos, o iš Kapliu!

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.