Jau dešimtus metus Kėdainių miesto centre veikiantis sporto klubas „Fenix Gym“ džiaugiasi padedantis savo klientams ugdyti sveikesnės gyvensenos įpročius, taip pat aktyviau pasitikti rudens–žiemos sezoną. Siekdamas, kad dar daugiau kraštiečių atrastų malonumą sportuoti, rugsėjo 4–9 dienomis šis sporto klubas kviečia visus į atvirų durų savaitę. Jos metu visi norintieji pasportuoti treniruoklių salėje, išbandyti grupinio sporto užsiėmimus tai galės padaryti visiškai nemokamai.

Klientai per beveik dešimt klubo „Fenix Gym“ gyvavimo metų jau spėjo pamėgti puikiai įrengtą salę, šiuolaikinius, universalius, specializuotus treniruoklius, o apsilankiusieji klube įsitikino, kad kvalifikuoti instruktoriai sudarys tinkamiausią programą ne tik jauniems ar vyresnio amžiaus žmonėms, bet ir turintiesiems sveikatos problemų. Tikėdami, jog „sveikame kūne – sveika siela“, klubo treneriai siekia padėti įgyvendinti asmeninius tikslus sveikomis, o ne kardinaliomis priemonėmis, todėl siūlo įvairias paslaugas tik pritaikydami jas pagal kiekvieno kliento poreikius.

Svarbiausia – sveikata
Sporto klubo specialistai rūpinasi, kad klientams būtų suteiktos tik kokybiškos paslaugos. „Fenix Gym“ galima rasti tiek universalią, tiek specializuotą įrangą, leidžiančią treniruotis tiek brandaus amžiaus vyrams ir moterims, tiek jaunimui, padedančią vykdyti tiek sveikatingumo programas. Klubo lankytojai gana greitai įvertina profesionalios įrangos pranašumus, įsitikina, kad prekybos tinkle esantys buitiniai treniruokliai su klubo siūloma įranga ir paslaugomis konkuruoti negali.

Sporto klube „Fenix Gym“ yra treniruoklių, skirtų treniruoti pačioms įvairiausioms raumenų grupėms.

Klube dirbantys specialistai individualiai konsultuoja klientus kultūrizmo ir fitneso srityse, rengiamos individualios sveikatingumo, sporto programos. Ypatingas dėmesys, bendradarbiaujant su medikais, skiriamas stuburo ir sąnarių ligų profilaktikai.
Taip pat sporto klubo specialistai pabrėžia, kad sportas ir sveika mityba – neatsiejami vienas nuo kito. Visus norinčiuosius konsultuoja, ką turėtų valgyti sveikas ir aktyvus žmogus, bei pateikia sveikatos ir grožio formulę: sportas, mityba, poilsis.
Įrodyta, kad net 40 procentų sėkmės sporte lemia mityba. Subalansuota mityba – tai asmens fizinius duomenis atitinkantis baltymų, riebalų, angliavandenių, vitaminų ir mineralinių medžiagų sunaudojimas, optimalus kalorijų kiekis. Specializuotos individualios treniruočių programos ir tinkamas poilsis leidžia sau neabejingiems asmenims džiaugtis savo gražiu kūnu, gera savijauta, kelia pasitikėjimą savimi, padeda siekti karjeros.


Josvainių g. 25, Kėdainiai
Darbos laikas:
I–V: 7.00–21.00
VI: 7.00–15.00
VII – nedirbame
Facebook: Fenix Gym
Interneto svetainė: fenixgym.net


Kėdainių centre esančiame sporto klube aktyviai sportuoja ir senjorai.

Atvirų durų savaitė
Būtent dėl to sporto klubas kiekvienam pradedančiam sportuoti siekia parodyti teisingą kelią sveikos gyvensenos link. O tai padaryti padės tik kvalifikuoti specialistai. Rugsėjo 4, 6, ir 7 dienomis 17.50 ir 19.00 valandomis grupinių sporto užsiėmimų trenerė Rita kviečia išbandyti pilateso, „Dance jam“, „Latino mix“, „Tae bo“ funkcines bei kūno dizaino treniruotes, intervalines bei „Step“ treniruotes, puikiai tinkančias pagerinti metabolizmą bei padedančias greičiau pasiekti užsibrėžtų tikslų.

Asmeniniai treneriai
Klubas „Fenix Gym“ ypač džiaugiasi šiemet prie ilgamečio trenerio Dainiaus prisijungusiu nauju kolektyvo nariu Tomu. Paauglystėje pradėjęs sportuoti „Fenix Gym“ klube bei pajautęs aistrą sportui, jis pasirinko asmeninio trenerio studijas ir jau dabar konsultuoja visus turinčius klausimų dėl sporto bei mitybos programų sudarymo. Visi norintieji išbandyti treniruotes, pasikonsultuoti su treneriais tai gali padaryti nemokamai pirmąją rugsėjo savaitę.
Kita naujiena „Fenix Gym“ klube – įrengtas fizinės gerovės kabinetas. Čia kvalifikuotos specialistės konsultuoja ne tik suaugusiuosius, bet ir vaikus laikysenos klausimais, testuoja raumenis, atlieka sportinius ir giliųjų audinių masažus bei gydomąsias mankštas. Atsitikus specifinėms traumoms, specialistės parenka gydomuosius fizinius pratimus, sustiprinančius nusilpusius raumenis.


Dėl grupinių užsiėmimų teirautis: +370 687 52921
Dėl asmeninių treniruočių teirautis: +370 632 23220
Visais kitais klausimais teirautis: +370 640 69277

About The Author

Related Posts

2 komentarai

  1. Asta

    Girdėjau x- formoj ne tik pietaut išvaro užrakinęs salę, bet nuo rudens ir vakarieniaut išlėks

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.