„Akys – tai langas į sielą“, – sako liaudies išmintis. Vyzdžiai iš tiesų gali išduoti ir tam tikrus žmogaus charakterio bruožus. Vienų tyrėjų atliktas tyrimas parodė, kad asmenys, kurių akyse yra daugiau bangelių (linijų, einančių nuo vyzdžio), yra šilti ir draugiški. O žmonės, kurių akyse matyti aplink akį einačios linijos, sudarančios apskritimą, yra impulsyvesni ir agresyvesni. Kiti teigia, kad  intravertų vyzdžiai paprastai būna didesni nei ekstravertų.

Optikoje „Opticline“ patyrę gydytojai suteikia kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą kiekvieno kliento akims.

Optikoje „Opticline“ patyrę gydytojai suteikia kvalifikuotą ir savalaikę pagalbą kiekvieno kliento akims.

Tačiau akys žmogui svarbios ne tik kaip sielos veidrodis, bet ir kaip regos organas. Vos pajutę, jog matome prasčiau, nė akimirkos nedvejoję skubame pas gydytoją ir prašome pagalbos padėti regėjimui.

Optikų klientų amžius jaunėja
Tokiu atveju geras pagalbininkas – UAB „Vladina“, Kėdainiuose jau šešerius metus valdančios optiką „Opticline“, kolektyvas. „Mes esame pasiruošę padėti kiekvienam mūsų optikos duris pravėrusiam asmeniui. Turime šaunių iš Kauno atvykstančių patyrusių gydytojų. Tai – Vaida Makarevičienė, Akvilė Davickaitė ir Lina Šiaudvytytė. Gydytojos patikrina akis ir, jei reikia, paskiria gydymą. Labai svarbu, kad mes dirbame su ligonių kasomis, tad atėjusieji su šeimos gydytojų siuntimais visas apžiūros paslaugas gauna nemokamai. Mūsų gydytojai išrašo receptus, stebi gydymo eigą, jei reikia, paskiria akinius ar siunčia tolimesnėms konsultacijoms. Nemažą dalį gydytojų darbo užima profilaktiniai patikrinimai. Gaila, bet turime konstatuoti liūdną tiesą – sergančiųjų akių ligomis amžius jaunėja. Panašu, kad tam įtakos gali turėti artima vaikų ir jaunimo draugystė su mobiliaisiais telefonais. Jų maži ekranai reikalauja įtempto žiūrėjimo ir tai alina akis. Kad jos nepervargtų, reikia ne tik nuolatinio stebėjimo, bet ir pagalbos esant reikalui“, – sakė optikos „Opticline“ vadovė optimetristė Inga Paulavičienė.
Pasak patyrusios akių gydymo specialistės, prieš keturiolika metų apie 30 procentų pasitikrinti akis atėjusių vaikų turėdavo regos problemų, o dabar tas skaičius gerokai šoktelėjęs – siekia apie 45 procentus.

Optikoje „Opticline“ prekiaujama vardiniais VOGUE, JAGUAR, MENRAD , ARNETTE, RAY BAN ir kitų ženklų akinių rėmais bei lęšiais, kurie padengti Blue control, Super Hi- Vision, Nulux Active ir kitom naujausiomis dangomis.

Optikoje „Opticline“ prekiaujama vardiniais VOGUE, JAGUAR, MENRAD , ARNETTE, RAY BAN ir kitų ženklų akinių rėmais bei lęšiais, kurie padengti Blue control, Super Hi- Vision, Nulux Active ir kitom naujausiomis dangomis.

akiniai_0637

„Opticline“ – kvalifikuota pagalba
„Kai išlenda regėjimo sutrikimai, mes patariame neslėpti jų, bet stengtis su jais susidraugauti. Tinkami ir deramai parinkti akiniai ne tik nesugadina išvaizdos, bet neretai ją ir pagražina. Mūsų optikoje visada galima rasti ir patogių, ir madingų akinių rėmelių. Mes einame koja kojon su madų vėjais ir už pačią geriausią kainą, galime pasiūlyti pačius kokybiškiausius ir tinkamiausius akinius. Akinių rėmai yra tik pusė darbo, dar reikia parinkti tinkamus akinių lęšius. Dabar jų siūloma labai plati įvairovė. Mūsų optikos gydytojos visada pataria rinktis tai, kas pažangiausia ir geriausiai padeda kontroliuoti esamas ligas“, – sakė I. Paulavičienė.

Svarbu – nuolatinė patikra
Neretai žmogui, pirmąkart susidurusiam su akių ligomis, būna sunku susitaikyti su tokia žinia, tačiau nereikia per daug gąsdintis. Pagalba tinkamu laiku ir ligas pristabdo, ir jų nepatogumus palengvina. Dabar yra įvairių būdų, kaip pakoreguoti regėjimą. Medikai atviri – medicina labai sparčiais žingsniais žengia į priekį, reikia tik stebėti savo organizmo, o kartuir akių siunčiamus signalus ir visos problemos gali būti suvaldomos. „Mūsų patarimas vienas – suaugę žmonės profilaktiškai akis turėtų pasitikrinti bent kartą metuose, o vaikams gydytoją aplankyti reikėtų kas pusmetį. Taip drauge stebėdami regėjimą, galime matyti, ar jis kinta, ar reikia kokios pagalbos, kad akys nepervargtų ir rega nesusilpnėtų“, – patarė I. Paulavičienė.

Optika „OpticLine“

įsikūrusi adresu Didžioji g. 58, Kėdainiuose.
Darbo laikas: nuo pirmadienio iki penktadienio – nuo 9 iki 18 valandos,
šeštadieniais – nuo 9 iki 13 valandos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.