Taip ilgai lauktai saulei pagaliau sušildžius žemę ir širdis, veržiamės į gamtą pasivaikščioti, įkvėpti geros nuotaikos. O kokia gi iškyla be užkandžių ar rimtesnių kepsnių!

Ledus pagardinę balzaminio acto kremu gausite naują, visai netikėtą skonį.

Pats paprasčiausias būdas pamaitinti kompaniją po pasivaikščiojimo gamtoje ar darbų sode – ant žarijų pasikepti dešrelių. Rimtesnėms vaišėms galima pasimarinuoti šašlykų ar kitokių kepsnių.
Vaišes pavasario ar vasaros iškylai galite įsigyti krautuvėlėje „Ragauk“. Kelių rūšių karštai rūkytos dešrelės tiks nenorintiems užsiimti mėsos marinavimu. O jei turite savo receptą ir mėgstate patys pasiruošti kepsnius – krautuvėlėje galite užsakyti šviežios kiaulienos ir vištienos. Marinuojamai mėsai išskirtinį aromatą suteiks įvairaus

Kol ant žarijų keps dešrelės – čiupkite bryzelį lašinių ar juostelę kumpio.

skonio balzamiko acto kremas „Leonardi“, žolelių ir džiovintų žolelių prieskoniai. Kepsnių meistrai rekomenduoja likus kelioms minutėms iki mėsos kepimo pabaigos pašlakstyti kepsnį balzamiko actu – tai suteikia pikantišką aromatą.
Jei neturite kantrybės laukti, kol iškeps dešrelės ar kepsniai, – pasipjaustykite lašinukų, kumpelio ar dešrytės. Mėsos gaminius – rūkytus lašinius ir kumpelius, rūkytas, vytintas dešras – į krautuvėlę „Ragauk“ atveža smulkieji gamintojai: „Kunionių rūkyklėlė“, „Senieji Teresės mėsos gaminiai“, „Šerno pėda“, A. Banionio ūkis, „Žibartonių mėsa“. Jų gaminiai mažai skiriasi nuo tų skonių, kokius išrūkydavo kaime senoliai.
Prie keptos mėsos būtinos daržovių salotos. Krautuvėlėje Jums pasiūlys ir šviežių daržovių, daugiausia užaugintų mūsų krašto ūkininkų, ir

Salotų užpilo gamyba – kūrybinis darbas, o sėkmingą rezultatą gausite naudodami kokybiškus ir įvairius ingredientus.

produktų salotoms pagardinti. Italijoje pagamintas balzaminis salotų užpilas „Oro Nobile“ suteikia salotoms lengvą gaivumą. Šlakelis šio užpilo ir šlakelis ypač tyro alyvuogių aliejus iš nedidelio ūkio Sicilijoje ar lietuviško linų sėmenų, kanapių, saulėgrąžų, judros aliejaus – ir salotos paruoštos valgyti.
Desertui į gamtą atsivežkite ledų, kuriuos galima pagardinti keliais lašeliais vyšnių, mėlynių, apelsinų ar braškių skonio balzaminio acto kremo.


Visų šių skanėstų rasite krautuvėlėje „Ragauk“,
kuri įsikūrusi Didžiojoje g. 56 (prieš Muzikos mokyklą).
Dirbame darbo dienomis nuo 9 iki 18 val., šeštadieniais nuo 9 iki 14 val.


 

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Rima

    Daznai ten apsiperkame,isigijau ir si isreklamuota balzamiko acto krema ,marakujos skonio.Dedu jo i mesos patiekalus,i salotas.Super skanu.Isbandysiu ir su ledais.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.