„Apie permainas Gegučių parke galvojome ne vieną dieną. Esame dėkingi skulptoriui Audriui Vasiliauskui, kad jis ėmėsi iniciatyvos ir kartu su bendraminčiais parko skulptūras prikėlė antram gyvenimui. Gražėjantis parkas džiugina ne tik mus, bet ir visus kėdainiečius“, – apsilankęs tvarkomame Gegučių parke sakė rajono meras Saulius Grinkevičius.

Rajono meras Saulius Grinkevičius džiaugiasi, kad Gegučių parkas sėkmingai atnaujinamas ir tvarkomas.

Rajono meras Saulius Grinkevičius džiaugiasi, kad Gegučių parkas sėkmingai atnaujinamas ir tvarkomas.

Mero teigimu, parkas jau reikalavo rimtesnio prisilietimo: „Ne vienerius metus parke buvo tik retkarčiais surenkamos šiukšlės ir mokinukai sugrėbdavo lapus. Ši vieta gana mėgstama kėdainiečių. Juk netoliese yra daug daugiabučių namų, kurių gyventojai ateina čia pasivaikščioti. Parką pamėgo ir mamos su vaikais, ir jaunimas, ir brandesni miestelėnai. Kažkada skulptūromis papuoštas parkas jau buvo praradęs patrauklumą. Tad sutarėme, kad reikia keisti situaciją. Sulaukę Audriaus Vasiliausko pasiūlymo atnaujinti skulptūras, tam vienbalsiai pritarėme. Smagu, kad atsirado bendraminčių, verslininkų, panorusių padėti įgyvendinti šią iniciatyvą. Iš savivaldybės biudžeto šiam projektui skyrėme apie dešimt tūkstančių eurų. Tai tikrai nėra didelės lėšos, matant rezultatą. Dabar jau turime puikų vaizdą – skulptūros prikeltos antram gyvenimui ir grąžinamos į vietas. Be to, parke buvo apgenėti medžiai, iškirsti menkaverčiai krūmai.“

Gegučių parko skulptūros buvo gerokai apgadintos laiko ir chuliganų.

Gegučių parko skulptūros buvo gerokai apgadintos laiko ir chuliganų.

Skulptoriai pasistengė ne tik atnaujinti skulptūras, bet ir jas papildyti įvairiomis detalėmis. Skulptūros pastatytos netoli takelių, prie suoliukų, kad būtų gerai matomos.
„Skulptūrų atnaujinimas buvo ne viena problema, kurią turėjome išspręsti Gegučių parke. Buvome sulaukę kėdainiečių pastabų, kad parke tamsu. Tad ne tik suremontavome senus, bet ir numatėme pastatyti aštuonis papildomus šviestuvus, kad būtų šviesiau ir gyventojai jaustųsi saugesni“, – sakė rajono meras S. Grinkevičius.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.