Šįmet pirmojo sniego sulaukėme gana anksti. Ir nors sinoptikai gana tiksliai siuntė prognozes apie žiemiškus kritulius, Kėdainių gatves ir šaligatvius prižiūrintys tvarkdariai nesugebėjo išlaikyti jiems pasiųsto egzamino.

Pasak seniūno V. Tamulio, nuolaidų gatvių ir šaligatvių tvarkdariams nebus.

Pasak seniūno V. Tamulio, nuolaidų gatvių ir šaligatvių tvarkdariams nebus.

„Pagrindines miesto gatves prižiūri VĮ „Kauno regiono keliai“ Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai. Jiems neturime jokių priekaištų. Vos iškrito pirmasis sniegas, šių kelininkų prižiūrimos J. Basanavičiaus, Kauno, Tilto, Gedimino, S. Dariaus ir S. Girėno gatvės buvo nuvalytos ir pabarstytos. O štai su kitos mūsų miestą panorusios tvarkyti įmonės – uždarosios akcinės bendrovės „Specializuotas transportas“ – vadovais jau turėjome labai rimtų pokalbių. Šios bendrovės darbuotojai pagal trejiems metams pasirašytos sutarties sąlygas turi prižiūrėti miesto gatvių ir šaligatvių tvarką bei saugumą. Pirmą kartą iškritęs sniegas parodė, kad tvarkdariai neturėjo reikiamos technikos, o rankiniu būdu su šaligatvių valymu nesusitvarkė. Jau pirmą dieną gavome daugybę nusiskundimų dėl slidžių gatvių ir šaligatvių. Teko skubiai sudaryti komisiją ir visas gatves patikrinti. Surašėme 26 pažeidimų protokolus ir bendrovei „Specializuotas transportas“ buvo skirta tūkstančio eurų bauda“, – pirmąjį žiemiškąjį egzaminą gatvėse komentavo miesto seniūnas Valentinas Tamulis.
Pasak seniūno, miesto tvarkdariai buvo skubiai iškviesti labai rimtam pokalbiui. Jo rezultatas – pažadas vykdyti sutarties sąlygas ir nepalikti kėdainiečių slidinėti būtinose kelionėse. „Pagal susitarimą intensyviausios miesto gatvės ir šaligatviai turi būti nuvalyti, o reikalui esant ir pabarstyti iki 7 valandos ryte. Tą darbą turi padaryti „Specializuoto transporto“ darbuotojai. Jiems privalu valyti ir daugiabučių namų prieigas. Tad labai prašau, jei kartais miestiečiai pamato, kad gatvės ir šaligatviai nėra nuvalyti, nieko nelaukus skambinti į seniūniją ir informuoti apie tai. Tik būdami bendruomeniški galime užtikrinti savo ir aplinkinių saugumą kelionėse“, – sakė V. Tamulis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.