kedainiu gaisrinininkaiPastarosiomis dienomis Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai ramiai atsipūsti neturi kada – iškvietimai pilasi vienas po kito. Šių metų pradžia mūsų krašte jau paženklinta dvejomis, gaisro metu žuvusiomis aukomis. Liepsnos spėjo pridaryti ir nemažai materialinių nuostolių. 

Sausio 1-osios naktį, apie 02.12 val. gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Respublikos g., dega šiukšlių konteineris. Konteineris, degęs atvira liepsna, sudegė visiškai.

Tą pačią dieną, apie 19.27 val., gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, Č. Milošo g., dega namas. Apdegė medinės stogo konstrukcijos ir buvo nuardyta apie 2 m² apšiltinimo medžiagos bei apdailos.

Sausio 3-ąją, apie 12:16 val. pranešta, Dotnuvos glž. st., Geležinkelio g., dega namas. Iš pastato rūko dūmai. Nuo įkaitusio kamino pradėjo smilkti namo išorės apdailos lentelės, apšiltinimo medžiaga. Buvo nuardyta 4 m² išorinės sienos apdailos lentų ir apšiltinimo medžiagos. Išvėdintos uždūmintos patalpos.

Taip pat gautas pranešimas, kad Šetenių k. (Vilainių sen.), dega dūmtraukis. Dūmtraukyje smilko suodžiai. Gaisrininkų pajėgos vietoje pabudėjo, kol viskas išdegė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.