Praėjusią savaitę įvyko eilinis Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) Vykdomojo komiteto posėdis. Jame buvo patvirtintas Lietuvos delegacijos sąrašas antrosioms Europos žaidynėms. Jų tarpe – ir nemažai perspektyvių sportininkų iš Kėdainių.

Oficialią Lietuvos komandą Baltarusijos sostinėje vyksiančiose žaidynėse sudarys 73 sportininkai, 30 trenerių, 4 komandų vadovai, 11 medikų, 3 delegacijos vadovai ir 10 komandą aptarnaujančio personalo. LTeam komandoje Lietuvos garbę gins 31 moteris ir 42 vyrai, 13 sporto šakų atstovai. Iš viso oficialios Lietuvos delegacijos, vyksiančios į Europos žaidynes, sąraše – 131 asmuo.

Birželio 21-30 dienomis Minske (Baltarusija) vyksiančiose antrosiose Europos žaidynėse Lietuvą atstovaus ir buvę Kėdainių sporto centro auklėtiniai.

Bokso rinktinei atstovaus Paulius Zujevas (svorio kategorija iki 81 kg), 3×3 krepšinio rinktinei atstovaus kėdainiečiai Medas Kuprijanovas ir Paulius Semaška, lengvosios atletikos rinktinėje yra šėtiškis Adrijus Glebauskas (šuolis į aukštį).

Minske tikimasi sulaukti apie 4000 sportininkų iš 50 Europos šalių, bus išdalinti 198 medalių komplektai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.