„Mes kasmet labai laukiame pavasario, kad tradicinėmis varžybomis kelyje Vilainiai–Šventybrastis galėtume atidaryti aktyvųjį dviratininkų sezoną. Smagu, kad šiomis tradicinėmis varžybomis susidomi vis daugiau žmonių, o šįmet mes turime naujieną – šiuolaikiškai ir labai tiksliai fiksuojame laiką“, – atviromis 10 kilometrų varžybomis džiaugėsi Kėdainių dviratininkų klubo „Veloratai“ vadovas Mindaugas Žiupsnys.

Atviromis 10 kilometrų varžybomis kelyje Vilainiai-Šventybrastis Kėdainių dviratininkai davė startą naujam sezonui.

Šįkart pavasarinėse 10 kilometrų varžybose varžėsi per 70 dviratininkų. Jie konkuravo keliose grupėse. Be bendrų rezultatų, kėdainiečiai tarpusavyje aiškinosi pajėgiausius dviratininkus.
Bendroje įskaitoje tarp moterų pirma atvažiavo Agnė Lukošiūtė, antra liko Ilma Lipnevičienė. Dalyvių iki 25 metų grupėje kėdainiečių rezultatai buvo gana kuklūs – 11 vietą užėmė Mindaugas Grigaitis, o dvyliktą – Giedrius Jarmolas. Grupėje iki 35 metų Vidas Miglinskas atvažiavo su 10 vietos rezultatu, o Mindaugas Žiupsnys – vienuoliktu.
Penkiasdešimtmečių ir vyresnių grupėje Leonidas Šlevas liko penktas, o Gintaras Gudaitis – septintas.
Tarp kėdainiečių nugalėtojais tapo Agnė Lukošiūtė, Mažvydas Gaučas, Vidas Miglinskas, Leonidas Šlevas, Mantas Biukis.
„Šįmet turėsime gana aktyvų sezoną. Laukia apie dvidešimt išvažiavimų į įvairias varžybas. Smagu, kad į klubą atėjo gana pajėgių naujokų, tad tikimės neprastų rezultatų“, – optimistiškai į sezoną žvelgė M. Žiupsnys.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.