„Labai džiaugiamės, kad mums pagaliau pavyko išpildyti seniai puoselėtą svajonę – atidaryti prekybos centrą Kėdainiuose. Už supratimą ir palaikymą esame dėkingi dabartiniams rajono vadovams, kurie nesudarė jokių kliūčių mums investuojant ir kuriant darbo vietas. Mūsų noras – būti kuo patikimesniais partneriais tiek miestiečiams, tiek kaimų gyventojams“, – centro atidarymo dieną sakė bendrovės LYTAGRA generalinis direktorius Erinijus Aksomaitis. Jis pridūrė, kad LYTAGROS siekis, ne tik sėkminga prekyba, bet ir užimti deramą vietą kėdainiečių bendruomeniniame gyvenime.

Per šešis mėnesius Kėdainių pakraštyje iškilo erdvus prekybos centras LYTAGRA.

Kėdainiuose atidarytas prekybos centras – jau 25-asis LYTAGROS filialas ilgametę darbo patirtį Lietuvoje bei Latvijoje turinčios bendrovės žemėlapyje.
„Kėdainių kraštas garsėja giliomis žemdirbystės tradicijomis, mums malonu, jog dabar galėsime būti dar arčiau kėdainiečių, kurie jau ir taip yra mūsų partneriai. Naujajame mūsų prekybos centre bus galima rasti beveik visą mūsų įmonės siūlomą asortimentą. Čia verta užsukti ir žemdirbiams, ir sodininkams, ir daržininkams, ir miestiečiams. Prekybos centre galima rasti visko nuo varžtų iki derliaus nuėmimo kombainų, nuo plytų iki stogo

Pasak bendrovės „Lytagra“ generalinio direktoriaus E. Aksomaičio, naujajame prekybos centre įvairių būtinų prekių ras ir miestiečiai, ir kaimų gyventojai.

dangos, gausu įvairių detalių, apdailos, santechnikos, buities prekių, darbo drabužių bei saugos priemonių. Mes dirbame su labai patikimais pasaulinės rinkos technikos lyderiais, tad galime pasiūlyti išpildyti net pačių įnoringiausių klientų poreikius“, – sakė E. Aksomaitis.
LYTAGROS generalinis direktorius atviras – jei atsitiktų taip, kad kažkas nerastų centre norimos prekės, ji labai greitai būtų užsakyta ir pristatyta klientui.
Bendrovės LYTAGRA ištakos siekia 1945 metus. Lietuvai atgavus Nepriklausomybę bendrovė buvo sėkmingai privatizuota ir užėmė tvirtas pozicijas. „Pernai mūsų įmonių grupės nekonsoliduota apyvarta siekė beveik 200 milijonų eurų. Mūsų kompanijoje dirba arti tūkstančio darbuotojų. LYTAGRA – skaidri, sąžininga ir tvarkingai mokesčius mokanti, nuolat naujovių ieškanti ir drąsiai jas

„Lytagra“ siūlo ne tik naujos žemės ūkio technikos, bet ir atsarginių dalių jai.

įgyvendinanti bendrovė. Tikimės, kad tapsime gerais kėdainiečių partneriais“, – sakė E. Aksomaitis.
Bemaž 5000 kvadratinių metrų plote įsikūrusio naujojo prekybos centro direktorius Arvydas Vancevičius kviečia kėdainiečius atvykti į LYTAGROS centrą ir pasinaudoti atidarymo proga taikomomis patraukliomis akcijomis: „Mūsų centre kainos geros kasdien, tačiau atidarymo proga jos – itin patrauklios.“

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.