Kėdainių tenisininkai rakečių į šalį nededa net pasibaigus šiltajam metų laikui. „Turime labai puikius uždarus teniso kortus. Juose niekada netrūksta žaidžiančiųjų. Be to, nepraleidžiame progų pasikviesti kolegų ir surengti draugiškus turnyrus“, – sakė „Rasos“ teniso klubo narė Raimonda Genienė. 

Draugiškame turnyre jėgas bandė šešiolika žaidėjų.

Draugiškame turnyre jėgas bandė šešiolika žaidėjų.

Moteris su dar aštuoniomis kolegėmis praėjusį savaitgalį varžėsi draugiškame trurnyre „Daumantai LT“ įsteigtiems prizams laimėti.
Iš viso turnyre jėgas bandė šešiolika tenisą žaidžiančių tenisininkių. Kartu su kėdainietėmis kovojo alytiškės ir marijampolietės. „Labai smagu, kad tenisas mus suvienijo. Vedinos gražios draugystės vis važiuojame vienos pas kitas pasivaržyti. Tenisas suteikia daug gerų emocijų, tad džiaugiamės pasirinkusios šią sporto šaką“, – sakė į Kėdainiuose surengtą turnyrą atvykusi alytiškė Aušra Kavaliauskienė.
Turnyrą inicijavusi Raimonda Genienė gyrė kėdainiečius už norą žaisti tenisą: „Labai smagu, kad norinčiųjų žaisti tenisą atsiranda ir tarp vyresnių, ir jaunesnių kraštiečių. Mūsų klubas vis sulaukia naujų narių. Ir naujokai, ir senbuviai noriai dalyvauja įvairiuose turnyruose. Neretai pasiekiame gerų rezultatų.“

Visos turnyro dalyvės buvo apdovanotos bendrovės „Daumantai LT“ prizais.

Visos turnyro dalyvės buvo apdovanotos bendrovės „Daumantai LT“ prizais.

Po visą dieną trukusių kovų paaiškėjo, kad šiame turnyre pirmą vietą iškovojo Raimonda Genienė, žaidusi poroje su alytiške Rūta Šiumbriene. Antroji vieta teko Laimos Budrienės ir Linos Paleckienės porai, o trečios liko Lolita Staniulytė ir Daiva Pelegrimienė.
Tenisininkės dėkingos bendrovės „Daumantai LT“ vadovams už palaikymą ir gardžias dovanas, kuriomis buvo apdovanotos visos turnyro dalyvės.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.