Nors vaikiškų drabužių parduotuvę Kėdainiuose galima rasti ne vieną, tačiau tokio didžiulio asortimento, puikios kokybės ir patrauklių kainų nerasite niekur kitur. J. Basanavičiaus gatvėje jau septynerius metus veikianti parduotuvė „Rūbai ir avalynė vaikams“ kviečia apsilankyti ne tik jau paūgėjusių vaikų tėvelius, bet ir laukiančius šeimos pagausėjimo. 

Čia norimą prekę ras visi ieškantieji kuo aprengti tiek mergaites, tiek berniukus nuo gimimo iki 12 metų. Didžioji dalis trikotažo gaminių vežami tiesiai iš Airijos, tad čia galima rasti įvairių striukių, suknelių, kelnių, sportinių kostiumų, kepurių bei įvairių kojinaičių. Taip pat šioje parduotuvėje platus ir avalynės pasirinkimas – nuo 19 iki 36 dydžio.
Parduotuvė „Rūbai ir avalynė vaikams“ gali ne tik aprengti kasdieniais rūbeliais jūsų mažąjį princą ar princesę, bet ir papuošti. Mergytei galėsite išrinkti puošnią suknelę. O jei pageidausite, jums pasiūlys ir kuklesnį rūbelį. Berniukams – taip pat nemažas pasirinkimas ir kuklesnių, ir džentelmeniškų drabužėlių.
Tad, užsukę į naująją parduotuvę, išsirinksite drabužių visiems gyvenimo atvejams. Sau tinkantį ir patinkantį rūbą ras aukštas ir žemas, lieknas ir apkūnesnis vaikas ar paauglys. Pastarieji liks nustebinti – parduotuvėje ant pakabų puikuojasi ne tik klasikinio, bet ir įmantraus dizaino kelnės, švarkeliai, striukės. Madas pavaikyti gali ne tik mokyklinio amžiaus vaikai, bet ir darželinukai.
Jei prireiks kokybiškos, vaikučio koją saugančios avalynės, drąsiai kreipkitės. Čia rasite avalynės pagal savo piniginę, skonį ir pageidavimus.
Prekių asortimentas atnaujinamas gana dažnai. Jos – tik kokybiškos, dažniausiai vežamos iš Airijos.
Žinoma, o kaipgi be nuolaidų? Jos suteikiamos kiekvienam pirkėjui, tereikia paprašyti.
Visa tai jums siūlys vaikiškų drabužių ir avalynės parduotuvė.
Jei įsigyta prekė pasirodys netinkama, bus pakeista ar tiesiog atgausite sumokėtus pinigėlius.
Jei nuo prekių gausos ir įvairovės susisuks galva, maloniai patars čia dirbantis pardavėjas. Kaip sakė parduotuvės savininkas, viskas – kliento labui.


Parduotuvę rasite Kėdainiuose, J. Basanavičiaus gatvėje 83. Dirba I–V 10–18 val., o VI 9–14 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.