Diplomai įteikti daugiau nei 200 mokinių.

Penktadienį Kėdainių profesinio rengimo centras atsisveikino su 16-ąją absolventų laida, mokiniams buvo įteikti profesinio mokymo diplomai.

Į šventę susirinko ne tik abiturientai, jų tėveliai bei mokytojai, bet ir darbdaviai, kurie kelioms profesinio mokymo krypties absolventams jau siūlė ateiti įsidarbinti pas juos.

Per visą centro gyvavimo laikotarpį ši absolventų laida buvo viena iš gausiausių – tądien išleista 238 mokiniai: Pramonės ir paslaugų skyrių baigė 114, o Transporto ir vadybos – 124 ugdytinis.

Šiais metais išleidžiamas gausiausias būrys suvirintojų specialybės mokinių (47) ir tarptautinių vežimų vairuotojų – ekspeditorių (27). Kitose grupėse mokėsi nuo 14 iki 20 mokinių.

Kėdainių profesinio rengimo centro direktorius Dangiras Kačinskas absolventams linkėjo rasti darbą gimtojoje Lietuvoje.

Ši absolventų karta išskirtinė ne tik savo gausiu mokinių skaičiumi. Pasak Kėdainių profesinio rengimo centro direktoriaus Dangiro Kačinsko, mokėsi nemažai mokinių, kurie garsino ne tik savo mokyklos, bet ir Kėdainių rajono vardą įvairiuose nacionaliniuose profesinio meistriškumo konkursuose, kuriuose buvo pasiekta nemažų laimėjimų.

„Mokiniai ne tik mokėsi, bet ir aktyviai reiškėsi visuomeninėje veikloje, įvairiuose renginiuose. Palinkėčiau visiems baigusiesiems įsidarbinti pagal įgytą profesinę specialybę. Be to, linkiu jiems įsidarbinti ne kokioje nors užsienio valstybėje, bet gimtojoje Lietuvoje, o gal net ir Kėdainiuose. Tikiu, kad rasti darbo vietą arba pačiam ją susikurti įmanoma ir čia“, – kalbėjo profesinio rengimo centro direktorius D. Kačinskas.

Erikas Brigys – daugelio apdailininkų meistriškumo konkursų laureatas, jau dirba pagal specialybę.

Vienas absolventų, garsinusių savo mokyklos vardą – Erikas Brigys. Jis – daugelio apdailininkų meistriškumo konkursų nugalėtojas. Beje, gabus vaikinas jau dirba pagal specialybę.

„Šią specialybę rinkausi specialiai, nes manau, kad ji turi didelį potencialą. Dalyvauti konkursuose labai padėjo mokytojai, kurie suteikė labai daug žinių. Mokytis centre buvo labai daug įdomu, gavau ir praktinių, ir teorinių žinių. Beje, nors tik šiandien atsiimu baigimo diplomą, apdailininku jau dirbu. Ir dirbu čia – Kėdainiuose“, – kalbėjo ne vieno profesinio meistriškumo konkursų nugalėtojas E. Brigys.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.