Kėdainių miesto centre įsikūręs „Remax“ nekilnojamojo turto biuras keičia pavadinimą į „Capital Kėdainiai“.

„Capital“ – stipriausia nekilnojamojo turto agentūra Lietuvoje. Nors „Capital NT“ veiklą vykdo tik 6 metus, tinklas jau išsiplėtė iki 28 biurų visoje Lietuvoje, bei 353 brokerių. „Capital“ teikia papildomas paslaugas savo klientams, tokias kaip: „Capital Vertinimas“, „Capital Matininkai“, „Capital Credit“, „Capital Insurance“, „Capital Apdaila“, „Capital Construction“.

Gretai prisitaikoma prie kliento poreikių

„Capital Kėdainiai“ vadovės Editos Pinskės tikslas – dirbti ir mokytis iš geriausių nekilnojamojo turto profesionalų Lietuvoje. „Dirbdamas stiprioje, patikimoje ir gerai žinomoje kompanijoje, tobulėji bei gauni neįkainojamos patirties NT srityje“, – pabrėžia „Capital Kėdainiai“ biuro savininkė.

„Capital Kėdainiai“ vadovė E. Pinskė, paklausta apie pagrindinius principus, kuriais turėtų vadovautis agentūra, išskiria, kad tai turėtų veikiausiai būti paslaugų kokybės užtikrinimas ir sklandi įmonės veikla, kurią įrodytų savo patirtimi: „Kadangi NT verslas yra nuolatos besikeičiantis, svarbiausi kriterijai šiandien yra greitas prisitaikymas prie esamų poreikių bei nuolatinis tobulėjimas. Mes tą puikiai suprantame, nes didelį dėmesį skiriame darbų optimizavimui bei kokybės gerinimui.“

E. Pinskė priduria, kad darbo patirtis yra ne mažiau svarbus rodiklis, pelnant klientų pasitikėjimą.

„Per mūsų veiklos laikotarpį išmoktos pamokos padeda numatyti rinkos dėsningumą ateityje ir būti pirmiems, stengiantis suprasti klientų poreikius“, – sako pašnekovė.

Sandorius patiki profesionaliems tarpininkams

Prie NT agentūrų ir brokerių plėtros žymiai prisidėjo gyventojų požiūrio kaita. Šis procesas vyksta lėtai, tačiau užtikrintai.

„Nors lietuvių galvose vis dar gajus posovietinių šalių mentalitetas „viską pasidarysiu pats“, tačiau po truputį tai keičiasi. Vis daugiau pardavėjų supranta, kad brokeris reikalingas ne tik tam, kad įdėtų skelbimus“, – paaiškina E. Pinskė.

„Capital Kėdainiai“ biuro vadovė įvardija svarbius veiksmus, kuriuos turi išmanyti pardavėjas: „NT brokeris daro rinkos analizę, žino, kokie sandoriai ir už kokias sumas vyko iš tiesų, o ne tai, ką žmonės mato skelbimuose, stebi konkurencingus objektus rinkoje, žino, kaip vertinti pirkėjų galimybes bei jų motyvaciją, kaip tinkamai vesti derybas, kaip gauti geriausią kainos pasiūlymą.
NT brokeris žino, kaip sulaukti tikro, ne apsimestinio grįžtamojo ryšio iš pirkėjo, kaip paruošti preliminarias sutartis, kurios būtų saugios, kaip suvaldyti rizikas, kuomet imama banko paskola ir daug kitų svarbių dalykų“, – dėsto E. Pinskė.

Biuro vadovės teigimu, „Capital Kėdainiai“ nekilnojamojo turto brokeris sukuria tokią pridėtinę vertę:
Parengia profesionalų skelbimą, kuris greičiau suvilioja klientą;
Objekto skelbimą patalpina ne tik internetinėse svetainėse, bet turi galimybę surasti potencialų pirkėją ir per Nekilnojamojo turto agentūrų asociaciją (šios galimybės privatus asmuo neturi);
NT savininkui nereikia gaišti laiko aprodant nekilnojamąjį turtą pirkėjams;
Geras brokeris žino niekur nerašytus triukus, kaip „parduoti/išnuomoti“ nekilnojamąjį turtą;
Parengia profesionalias sutartis. Svarbu pabrėžti, kad sutartis yra daug svarbesnė, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Kol viskas vyksta pagal planą, problemų nekyla, tačiau kai įvykiai pasisuka nenumatyta linkme, staiga visiems tampa svarbu, kas parašyta sutartyje;
Užtikrina sklandų sandorį;
Teikia papildomas paslaugas, susijusias su nekilnojamu turtu.

E. Pinskė sako, kad tai jau vyksta dabar. „Žmonės, kurie turėjo geros patirties dirbant su profesionaliais NT brokeriais, rekomenduoja juos savo draugams bei artimiesiems. Tikiu, jog palaipsniui augant NT brokerių paslaugų kokybei ir klientų pasitikėjimui, bus vis labiau vertinamas NT brokerių darbas. Kaip ir kiekviena Vakarų Europos šeima, turėsime savo šeimos daktarą, šeimos advokatą ir šeimos NT brokerį“, – sako E. Pinskė.

Kviečia prisijungti prie brokerių komandos

„Capital“ NT brokeris – tai nuosavo verslo savininkas, naudodamasis „Capital“ teikiamais mokymais ir darbo įrankiais, teikia tarpininkavimo parduodant, perkant, nuomojant NT paslaugas.
„Nuolat ieškome aktyvių, veiklių ir entuziazmu trykštančių žmonių, kurie papildytų jau esamą kolektyvą. Naujokams patirtis NT srityje nėra privaloma, visi aktyviai dalyvauja vidiniuose mokymuose, kurių metu įsigilinama į visus NT brokerio darbo niuansus. Svarbu tinkamas nusiteikimas ir troškimas pačiam susikurti savo gerovę“, – kokių bendradarbių ieško, pasakoja pašnekovė.

Reikia suprasti, kad sėkmė neateina savaime – uždirbsi tiek, kiek dirbsi ir įdėsi pastangų. Čia neužtenka vien tik „išbūti“ darbo valandas – pinigus čia uždirba tik už rezultatą. Galų gale, ne vien tik darbo modelis lemia uždirbamų pajamų kiekį. Juk gali dirbti sau ir neuždirbti nieko, jeigu nemokėsi planuoti laiko, neįdėsi visų savo pastangų ir t.t. Be to, šiame darbe reikalingos nuolatinės investicijos į savo veiklos tobulinimą.

Be galo svarbios šiame darbe asmeninės savybės – tai kantrybė, empatija, stipri motyvacija, komunikabilumas, taip pat vairuotojo pažymėjimas ir asmeninis automobilis darbui. Patirties dažniausiai nėra reikalaujama. Kaip privalumai dažniausiai siūlomi laisvas darbo grafikas bei neribotos uždarbio galimybės.

Tie, kas galvoja, kad brokerio darbas yra tik skelbimo įdėjimas į internetą, galima sakyti, jog nieko nežino apie šį darbą ir profesiją. Taip, tai profesija, tačiau patys geriausi specialistai yra tie, kuriems profesija tampa gyvenimo būdu.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.