Pastaruosius dvejus metus Kėdainiuose vykęs maisto ir gėrimų festivalis „Radvilų virtuvė“ tarp Kėdainių rajono savivaldybės ir šį renginį organizavusios viešosios įstaigos „Bendrystės skatinimo centras“ direktorės Žanetos Intaitės įžiebė nesantaikos ugnį. Ž. Intaitė virtualioje erdvėje kritikavo rajono savivaldybę, kad šios atstovai šių metų festivalį patikėjo organizuoti kitai įstaigai.

Tačiau savivaldybės atstovų teigimu, sprendimas kreiptis į renginių organizatorių buvo priimtas nesulaukus atsakymo iš anksčiau vykusio festivalio „Radvilų virtuvė“ organizatorės Ž. Intaitės, ar renginys vyks ir šiais metais.

„Dar prieš naujuosius metus mes kreipėmės į festivalio „Radvilų virtuvė“ organizatorę, tačiau jokio atsakymo nesulaukėme. Žinojome, kad ji pastaruoju metu gyvena užsienyje, todėl ir prašėme pristatyti savo planus. Tai puikus renginys, jį pamėgo kėdainiečiai, todėl siekdami užtikrinti, kad festivalis ir toliau vyktų, paprašėme jį organizuoti kitos renginius organizuojančios kompanijos“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Tai, kad jos manymu elgiamasi neteisingai, Ž. Intaitė minėjo ir kalbantis telefonu, tačiau prašė jos komentaro necituoti. Tad iki šiol nėra galutinai aišku, ar Kėdainiuose vyks du gastronominiai festivaliai panašiu pavadinimu, ar tik vienas jų?

Tuo tarpu Vilniuje veikianti viešoji įstaiga „Renginių fabrikas“ vadovas Artūras Trofimovas atsiųstame atsakyme tikina, jog festivalis „Radvilų gurmanai“ rengiamas siekiant užtikrinti tradicijos tęstinumą.

„Kėdainių rajono savivaldybė yra suinteresuota organizuoti kokybišką kėdainiečių užimtumą ir laisvalaikį. Pastaruosius keletą metų Kėdainių miestas garsėjo renginių gausybe, todėl tęsiant tradiciją buvo nuspręsta toliau organizuoti įvairias šventes, tarp jų ir maisto festivalį „Radvilų gurmanai“, kuris pakeitė pavadinimą ir konceptą. Jame atsiranda naujų elementų, tačiau esminių pokyčių nėra“, – teigia V. Trofimovas.

Agentūros pranešime teigiama, jog gegužės 24–25 dienomis, Kėdainių mieste bus galima išbandyti įvairių pasaulio šalių virtuves.

„Nuo Didžiosios gatvės iki pat Rinkos aikštės rikiuosis gausybė maisto autobusiukų, o juose dirbantys šefai kvies paragauti netikėčiausių pasaulio patiekalų, burnoje tirpstančių šedevrų, kurių skoniai ir kvapai supažindins jus su tolimiausiomis kultūromis bei jų tradicijomis.

Skonių įvairovė drieksis nuo sotaus amerikietiško, burnoje tirpstančio kepsnio iki lengvo prancuziško deserto, nuo Azijietiško WOK‘o iki latviško bulviažarnio ar lietuviškų vėdarų! Maža to, festivalyje veiks ir SKONIŲ TURGUS, kuriame lankytojai galės paragauti ir įsigyti įvairiausių prieskonių bei gardumynų“, – rašoma išplatintame pranešime.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Pasipiktinusi dalyvė

    Gal išprotėjo?????? Tai kaip galima vogti idėjas??? Nėra žmogaus ir viską galųms plagijuot? Ir viskas čis gerai? Naujas meras taip nesielgs.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.