Kėdainiai rugsėjo 7–9 d. šventė jubiliejinį 645-ąjį gimtadienį. Daugelyje kultūros ir sporto renginių apsilankė mūsų krašto gyventojai, svečiai iš Lietuvos ir užsienio. Graži, spalvinga ir turtinga renginiais bei naujais sumanymais šventė nebūtų taip sėkmingai pavykusi, jeigu ne šventės VIDURY LIETUVOS organizatoriai, rengėjai, rėmėjai, policijos pareigūnai, medikai, ugniagesiai, meno kolektyvai ir atlikėjai.

Dėkoju šventę organizavusiems ir rengusiems Kėdainių rajono savivaldybės administracijos vadovams, skyrių vedėjams, jų pavaduotojams ir specialistams, Kėdainių kultūros centro, Kėdainių krašto muziejaus, Kėdainių sporto centro, Kėdainių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro, Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos darbuotojams.
Dėkoju ir kitiems, prisidėjusiems, kad miesto šventė būtų gražesnė ir įdomesnė – Kėdainių dekanato Šv. Juozapo ir Šv. Jurgio bažnyčioms, rajono savivaldybės bendrojo ir neformaliojo ugdymo mokykloms, VšĮ „Laiptai į viltį“, Janinos Monkutės-Marks muziejui-galerijai, Kėdainių profesinio rengimo centrui, Truskavos seniūnijai, Kėdainių literatų ir menininkų sambūriui „Vaivorykštės tiltai“, Kėdainių baikerių klubo „Born Again MCC“, užsienio partnerių ir Kėdainių bei Biržų rajonų meno kolektyvams ir atlikėjams.
Ypatingą ačiū tariu šventės savanoriams.
Už finansinę paramą šventės renginiams nuoširdžiai dėkoju rėmėjams: bendrovėms „Lifosa“, „Panevėžio energija“, „Daumantai LT“, „Nordic Sugar Kėdainiai“, „Helanas“, „Dotnuva Baltic“, K2 LT, „Krekenavos agrofirma“, „Linas agro“ Grūdų centrui KŪB, „Takada“, „Linėja Transport“, „Anis“, bendrovei „Kėdainių krovimo aikštelė“, koncernui „Vikonda“, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvui, Kėdainių krašto ūkininkų sąjungai, Kvedarų ūkiui ir Truskavos ŽŪB, Indrei ir Viktorui Fiodorovams.
Už saugumą ir operatyvų darbą miesto šventės metu nuoširdžiai dėkoju Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnams, Kėdainių greitosios medicinos pagalbos medikams, Kėdainių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiams gelbėtojams.
Kėdainių miesto seniūnijai tariu ačiū už miesto sutvarkymą, papuošimą šventei, švaros palaikymą renginių metu ir po jų.
Taip pat dėkoju informaciniams šventės rėmėjams – laikraščiams „Kėdainių mugė“ ir „Rinkos aikštė“, kabelinei televizijai „Balticum“, interneto svetainei www.kedainietis.lt.
Nuoširdžiausius padėkos žodžius tariu Seimo ir rajono savivaldybės tarybos nariams bei visiems kėdainiečiams ir svečiams, kad buvote kartu su mumis. Tikiuosi, kad ir ateityje mūsų miesto gimtadieniai bus bendruomeniškumo pavyzdys.
Visiems dėkoju už geranoriškumą, pastangas ir pasiaukojimą!

Kėdainių rajono savivaldybės meras Saulius Grinkevičius

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.