pasirodys-preliminarios-pajamu-ir-turto-deklaracijosKauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Kauno AVMI) informuoja, kad likus savaitei iki metinio gyventojų pajamų ir turto deklaravimo pabaigos, beveik pusė – 45 proc. gyventojų Kėdainių rajone dar yra neatlikę deklaravimo prievolės.

Kėdainių rajone prievolę deklaruoti pajamas ir turtą turi daugiau nei 8 tūkst. mokesčių mokėtojų.

„Kauno AVMI atkreipia dėmesį, kad pajamų deklaracijų taip pat dar nėra pateikę ir 42 proc. 2015 m. individualią veiklą pagal pažymą ar su verslo liudijimu vykdžiusių gyventojų. Primename, kad prievolė deklaruoti nesusijusi su veiklos trukme ar uždirbtomis pajamomis – visi gyventojai, nors ir vieną dieną vykdę veiklą ar netgi visai negavę pajamų, privalo pateikti savo pajamų deklaracijas iki gegužės 2-osios,“ – teigia Kauno AVMI viršininkė Judita Stankienė.

Kauno AVMI duomenimis, iki šios dienos pajamas ir turtą deklaravo 4.5 tūkst. šią prievolę turinčių Kėdainių rajono gyventojų. Kauno AVMI primena, kad privalantiems deklaruoti pajamas arba norintiems dalį sumokėtų mokesčių skirti labdarai arba partijoms, deklaracijas reikia pateikti iki gegužės 2-osios, o tiems, kurie tik nori susigrąžinti dalį sumokėto gyventojų pajamų mokesčio, jas bus galima teikti ir vėliau.

Nespėjusiems atlikti deklaravimo prievolės, VMI primena, kad tai greičiausiai galima padaryti internetu, per VMI elektroninio deklaravimo sistemą https://deklaravimas.vmi.lt.

Aktualią informaciją VMI administruojamų mokesčių klausimais, seminarų dalijamąją medžiagą, paaiškinimus ir komentarus savarankiškai taip pat galima rasti VMI interneto svetainėje www.vmi.lt. Išsamias konsultacijas telefonu 1882 teikia Mokesčių informacijos centro (MIC) konsultantai. 1882 teikiamos konsultacijos įrašomos ir yra lygiavertės rašytinėms.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcijos inf. 

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.