Kiekvienais metais Lietuvos prekybos įmonių asociacijos rengiamuose rinkimuose paskelbta, kad bendrovės „Daumantai LT“ gaminamas pomidorų padažas „Tradicinis“ jau devintą kartą iš eilės padažų kategorijoje pelnė po­puliariausios prekės titulą.

Kaip ir anksčiau, šalies vartotojai itin vertina šį Kėdainiuose pagamintą produktą, kuris yra tik vienas iš daugelio „Daumantai LT“ pagardų gamintojų pirkėjams pristatomų produktų.
„Labai smagu, kad pirkėjai, nepaisant didžiulės pasiūlos, vertina lietuvišką, „Daumantai LT“ gaminamą produkciją. Kad ją vertina Lietuvos žmonės – mums didžiulis įvertinimas, tačiau ne apdovanojimai ir medaliai daro padažą mėgstamą“, – sako bendrovės direktorius Romanas Seliava.

Algis Kairys, populiariausio gaminio receptūros kūrėjas ir „Daumantai LT“ inovacijų bei kokybės technologas pabrėžia, kad svarbiausia gaminant pagardus paisyti geriausių padažų gaminimo tradicijų.

Pasak „Daumantai LT“ vadovo, pagardų gamintojai daug dėmesio skiria ne tik produktų skoniui, bet ir jų kokybei bei maisto saugai. Taip pat nuolat tobulina pagardų receptūras, kuria naujus pagardus, kurie yra ne mažiau mėgstami šalies vartotojų.

Tuo tarpu Algis Kairys, populiariausio gaminio receptūros kūrėjas ir „Daumantai LT“ inovacijų bei kokybės technologas pabrėžia, kad svarbiausia gaminant pagardus paisyti geriausių padažų gaminimo tradicijų, išsaugoti kuo natūralesnį pomidorų skonį, kvapą, spalvą. Jau dvidešimt penkerius metus naujus pagardus kuriantis technologas sakė, kad reikia mylėti patį kūrybos ir gamybos procesą. Nes nuo produkto sugalvojimo, pirmos išvirtos partijos iki pelnytos pirkėjų pagarbos ─ ilgas kelias, kuris kartais užtrunka net kelerius metus. Ir nė viename etape negalima nusivilti.

„Tikėjimas produkto sėkme – vienas iš svarbiausių ingredientų, kurio niekada nerasite ant etiketės“, ─ pabrėžia A. Kairys.

Pomidorų padažas „Tradicinis“ į rinką iškeliavo 2000 metais. Po trejų metų buvo apdovanotas konkurse „Lietuvos Metų gaminys 2003“. 2010 metais Lietuvos prekybos įmonių asociacijos konkurse pirmą kartą buvo paskelbtas „Populiariausia preke 2009“. Padažas „Tradicinis“ idealiai tinka įvairių patiekalų gardinimui, karštų padažų gaminimui, mėsos ir daržovių troškinių bei sriubų skaninimui.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.