Aštuntą kartą paskelbus kasmetinių populiariausios prekės rinkimų rezultatus, paaiškėjo, kad iki šiol pirkėjai ištikimi lietuviškam „Daumantų“ pomidorų padažui „Tradicinis“. Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) kasmetiniai populiariausių prekių  rinkimai parodo, koks stiprus pirkėjų lojalumas prekės ženklui.  

„Populiariausios prekės“ titulo „Daumantų“ pomidorų padažas „Tradicinis“ sulaukia jau aštuntus metus iš eilės.

Pirkėjų krepšeliuose šalia kitų lietuviškų gaminių iš visų pomidorų padažų dažniausiai atsiduria būtent „Tradicinis“ pomidorų padažas. Rinkoje jis karaliauja nuo 2000 metų. Būtent tais metais „Daumantų“ prekės ženklo padažas buvo įvestas į rinką, o 2009-aisiais pradėjus rengti konkursą „Populiariausia prekė“ pirmą kartą ir paaiškėjo, kad jį vartotojai ir perka dažniausiai.
Šiemet LPĮA konkurso „Populiariausia prekė“ nugalėtojai paskelbti 52-iose kategorijose. Jame dalyvavo 32 tiekėjai ir gamintojai. Nugalėtojai buvo išrinkti įvertinus šalies vartotojų pasirinkimą – didžiausius pardavimus 2016-aisiais metais. Svarbu pastebėti, kad maisto produktų pardavimai matuojami svorio matavimo, o ne pakuočių vienetais.
„Perkamiausių prekių sąrašuose net kelerius metus iš eilės laikosi ne pačios pigiausios, aukštesnės kokybės prekės. Jau keleri metai iš eilės kai kurie produktai patenka tarp perkamiausių prekių šalyje“, – sakė LPĮA vadovas Laurynas Vilimas.

„Tikėjimas produkto sėkme – vienas iš svarbiausių ingredientų, kurio niekada nerasite ant etiketės“, – sakė UAB „Daumantai“ LT inovacijų ir kokybės technologas Algis Kairys.

Iš 52-ų skirtingose kategorijose „Populiariausia preke 2016” paskelbtų produktų – net 41 lietuviškas. Stipriausiai Lietuvos rinkoje yra įsitvirtinę Lietuvoje gaminti pieno, mėsos bei duonos gaminiai. Tokie patys populiarūs, kaip „Daumantų“ padažas, yra pasterizuotas „Dvaro“ pienas, glaistytas vanilinis varškės sūrelis „Magija“, vaniliniai ledai „Klasika“, natūralus mineralinis vanduo „Vytautas“, aukščiausios rūšies kvietiniai miltai „Malsena“, kietasis sūris „Džiūgas“ .
Šiems skoniams ir prekių ženklams lietuviai yra ištikimi ir pasitiki jų gamintojais.
Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos direktoriaus pavaduotojas Deividas Kliučinskas, laikinai einantis direktoriaus pareigas, populiariausių prekių paskelbimo renginio metu pastebėjo, kad šalies vartotojai moka pasirinkti gerus ir kokybiškus produktus. Jis teigė, kad jau eilę metų tarnyba nėra fiksavusi jokių didesnių incidentų. Tai parodo atsakingą tiekėjų ir gamintojų požiūrį į maisto kokybę.
Be daugelį metų „Populiariausios prekės“ rinkimuose karaliaujančio „Daumantų“ pomidorų padažo „Tradicinis“, šįmet nugalėtojų sąraše galima rasti ir dar porą kėdainietiškų gaminių: UAB „Kėdainių konservų fabrikas“ pagamintus „Kėdainių naminius krienus“ ir „Majonezą be konservantų“.
UAB „Daumantai“ LT inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.