Vasaros pabaigoje „Daumantų“ pagardų gamintojai vartotojams pateikė keturis naujus ryškiaspal­vius ir sodrių skonių padažus „Chipotle“, „Curry“, „Paprika“ ir „Garlic“. Naujienos jau pasiekė didžiuosius prekybos tinklus. Keturi nauji pagardai papildė išraiškingų skonių padažų liniją.

Bendrovės „Daumantai LT“ inovacijų technologas Algis Kairys nuolat gyvena įvairiais ieškojimais ir geriausiais rezultatais dalijasi su visais gardžių pagardų valgytojais.

Bendrovės „Daumantai LT“ inovacijų technologas Algis Kairys nuolat gyvena įvairiais ieškojimais ir geriausiais rezultatais dalijasi su visais gardžių pagardų valgytojais.

25-ąjį veiklos jubiliejų atšventę „Daumantai“ rankų nenuleidžia ir vėl siūlo naujus skonius. „Daumantų“ pagardų gamintojai ieško vis naujų daržovių ir prieskoninių žolelių derinių, kurie pradžiugintų mėgstančius gaminti namuose. Algiui Kairiui intensyviai eksperimentuojant nuo metų pradžios per vasarą užbaigti keturi nauji kvapnūs ir savito skonio gaminiai, kurie jau sudomino pirmuosius vartotojus. Iki tol majonezinių padažų linijos gaminiai labiau tiko gardinant klasikinius patiekalus. Naujieji pagardai kurti pritaikant geriausius skandinaviškos virtuvės atradimus ir tradicijas. Padažai labiau tiks drąsiems, eksperimentuojantiems bei mėgstantiems naujus skonius prie įprastų patiekalų ir užkandžių.

Spalvingos naujienos
Visi gaminiai išsiskiria ne tik skoniu, bet ir labai savitomis padažų spalvomis. „Chipotle“ – rausvas, „Paprika“ – sodriai oranžinis į raudonumą, česnakinis padažas „Garlic“ – dramblio kaulo, o ypač skaistus – geltonas – „Curry“. Šių padažų skoniai taip pat labai skirtingi. Švelnaus rūkytos paprikos skonio ir malonaus kvapo padažas „Chipotle“ ypač gerai tinka su jaunimo pamėgtais burgeriais (mėsainiais) ir dešrainiais. Jis turi šiek tiek aštrumo. Mėgstantiems gaminti namuose jis pravers ruošiant makaronų patiekalus. Pastariesiems puikiai tiks ir nauji padažai „Paprika“ bei „Garlic“. Nors gamintojai „Garlic“ padažą labiau rekomenduoja su žuvies, jautienos bei antienos patiekalais, tačiau jis puikiai paskanins ir mėsos vyniotinius, ir daržovių salotas, ir puikiai tiks picoms bei minėtiems makaronų patiekalams. Šis padažas yra saldesnis. Tai irgi skandinaviškos virtuvės įtaka. „Daumantų“ skonio meistras, pagardų kūrėjas Algis Kairys sako, kad naujieji išraiškingų ir sodrių skonių pagardai yra labai universalūs. Jie tinka daugeliui patiekalų – nuo sumuštinių, ryžių, daržovių salotų iki gardžiausių mėsos kepsnių, net troškinių.

Rudeniui pateikti keturi nauji pagardai.

Rudeniui pateikti keturi nauji pagardai.

Linijos puošmena „Curry“
Naujasis „Curry“ padažas yra skaisčiai geltonos saulės spalvos. Padažas pagardintas apelsinų sultimis ir raudono vyno actu. Turtingos sudėties „Curry“ padaže savo aromatu atsiskleidžia iš daržinės ciberžolės šakniastiebių gaunama nepakartojamo kvapo skonio ir spalvos pudra – kurkuma. Karis yra neatsiejamas azijietiškos virtuvės pagardas. Gamintojai rekomenduoja „Curry“ padažą vartoti vištienai pagardinti ir ypač azijietiškos virtuvės patiekalams. Tirštos konsistencijos padažas puikiai tiks pamirkyti kukurūzų traškučiams ir kitiems vieno kąsnio užkandžiams paskaninti. Vasarą „Curry“ padažas savo skonį atskleis ir su šviežiomis daržovėmis – juostelėmis pjaustytais agurkais bei salieru.
Visą rugsėjo mėnesį didžiuosiuose prekybos tinkluose vyks naujųjų pagardų degustacijos.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.