Neturite nei noro, nei laiko, nei galimybių prižiūrėti savo daugiabučio namo laiptinės? O gal atėjus žiemai ir stipriau pašalus baugu išeiti į kiemą, mat nėra nė vieno asmens, kuris apsiimtų ne tik nuvalyti nuo šaligatvių sniegą, bet ir pabarstyti jį smėliu ar druska? 

paslaugos-namui-fotoJei Jums kyla tokie ir panašūs klausimai, naujai įsikūrusi valymo paslaugas siūlanti bendrovė „Paslaugos namui“ kaip tik Jums.
Du kėdainiečiai – Raimundas Šniukšta ir Audrius Buinevičius – nusprendė imtis dar naujos verslo nišos Kėdainiuose.
„Teikiame visas namų bei biurų patalpų, taip pat ir pastatų kiemų valymo paslaugas. Be to, siūlome ir visišką naujieną Kėdainiuose – tai daugiabučių namų ir kiemų periodinis valymas bei priežiūra“, – sakė A. Buinevičius.

Trys pasiūlymų paketai
Dauguma gyventojų kiemus ir laiptines stengiasi valytis arba patys, arba samdo pavienius žmones. Todėl dažnai visas laiptinių valymas tebūna tik laiptų šlavimas arba plovimas tuo pačiu skuduru. Dažnas atvejis, kuomet gyventojai apskritai nenori gaišti laiko tvarkydami bendro naudojimo patalpas ir laiptinės lieka nešvarios.
Įmonė „Paslaugos namui“ gyventojams siūlo rinktis iš trijų standartinių paketų, kurių kaina skiriasi tik centais.
„Gyventojai dažnai ieško močiučių, kurios už simbolinį atlygį tas laiptines galėtų pavalyti. Tačiau mūsų įmonė – specializuota, turinti ir atitinkamos įrangos, ir darbuotojų, kurie laiptines tvarko ir periodiškai prižiūri greitai, profesionaliai bei kokybiškai. Už šią kainą mes įsipareigojame valyti laiptinę specialia ir profesionalia, plovimui skirta firmos „Karcher“ įranga“, – kalbėjo A. Buinevičius.
„Mūsų kainos tikrai įkandamos – tiek šeimai, tiek ir bute gyvenančiai vienišai močiutei“, – antrino R. Šniukšta.

Priemonės – draugiškos aplinkai
Pašnekovai tikino, kad turima įranga dirba ne tik greitai, bet ir tyliai. „Technika atitinka visus leistinus triukšmo normatyvus“, – pabrėžė jie.
Už atitinkamą kainą įmonės „Paslaugos namui“ darbuotojai laiptinę išplauna, išdezinfekuoja, nuvalo turėklus, du kartus per metus įsipareigojama nuvalyti laiptinės langus.
Jei pageidaujama tik kiemo valymo darbų, įmonės darbuotojai reguliariai prižiūri kiemą: priklausomai nuo metų laiko grėbiami lapai, valomi nuo sniego ir barstomi takai, renkamos šiukšlės, vasarą pjaunama žolė.

Dirba greitai ir kokybiškai
Įmonės teikiamos paslaugos gali būti pritaikomos ir individualiai – pagal kiekvieno poreikius. „Esame lankstūs kliento pageidavimams. Leidžiame žmonėms pasirinkti, kokių paslaugų jiems reikia. Todėl važiuojame į susitikimus su namų bendrijomis, pasakojame, ką galime pasiūlyti, demonstruojame darbuose naudojamą įrangą“, – sakė A. Buinevičius.
Tačiau įmonė „Paslaugos namui“ pasiruošusi padėti ne tik tvarkyti ir periodiškai prižiūrėti daugiabučių kiemus bei laiptines.
„Tuo mūsų veikla nesibaigia: teikiame namų fasadų, trinkelių plovimo paslaugas, tvarkome postatybinius kiemus, valome angarus bei sandėlius. Esame pasirengę padėti bet kokiose situacijose, kuriose reikia valymo paslaugų“, – sakė R. Šniukšta.
„Kodėl klientai turėtų rinktis būtent mūsų paslaugas? Mes pirmieji Kėdainiuose siūlome profesionalią laiptinių bei kiemų valymo paslaugą. Dirbame greitai, kruopščiai – mūsų darbuotojai atsakingai žiūri į darbą. Naudojame brangią ir gerai veikiančią įrangą, tad atliktų darbų kokybę garantuojame“, – pabrėžė vienas įmonės „Paslaugos namui“ vadovų A. Buinevičius.

Nevalomose laiptinėse knibžda kirmėlės, bakterijos ir grybai…
Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) specialistai šių metų pradžioje atliko nevalomų daugiabučių namų laiptinių mikrobiologinius ir parazitologinius tyrimus. Jų rezultatai šokiravo.
Nevalomose laiptinėse bakterijų ir pelėsinių grybų skaičius dešimtis kartų didesnis nei periodiškai valomose bendrojo naudojimo patalpose. Nešvariose laiptinėse mikrobiologai aptiko ir žmogaus sveikatai pavojingo auksinio stafilokoko bakterijų, įvairių kitų nešvaroje besidauginančių mikroorganizmų, rasta net spalinių kiaušinėlių.
Taigi rizikuojama ne tik patalpų higiena bei estetika, bet ir žmonių sveikata. Specialistų teigimu, pavojingus užkratus išnaikinti valant tik sausuoju būdu (sušluojant purvą bei smėlį) neįmanoma. Kokybiškai išvalyti patalpas galima naudojant specialias priemones bei įrangą.

Siūlomi standartiniai paketai:

  • Švarus – periodinė (1 kartą/sav.) laiptinės arba kiemo priežiūra (nuo 0,03 EUR gyventojo buto 1 kv. m.);
  • Švaresnis – periodinė (1 kartą/sav.) laiptinės ir kiemo priežiūra (nuo 0,04 EUR gyventojo buto 1 kv. m.);
  • Švariausias – periodinė laiptinės ir kiemo priežiūra, langų valymas, gyventojų durų valymas, laiptinės stogelio priežiūra (nuo 0,05 EUR gyventojo buto 1 kv. m.).

Kontaktai: tel. 8 (616) 50 365, 8 (673) 59 444,
info@paslaugosnamui.lt, www.paslaugosnamui.lt

About The Author

Related Posts

One Response

  1. Žolės pjovimas

    Labai gerai būtų samdyti profesionalų komandą, nes dažniausiai kaimynai susidaro grafiką ir valosi patys, tiksliau prašluoja laiptinę, neretai net nepajudindami kilimėlių, po to pyksta vieni ant kitų, bet pinigėlių profesionalams gaili. Apie kiemo priežiūrą nėra ir kalbos. Vyrauja požiūris – ne aš prišiukšlinau, ne aš ir tvarkysiu, automobilio neturiu, todėl sniego ten nevalysiu, šuns nevedžioju – žolės nepjausiu ir panašiai.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.