Sekmadienį aktyviai ir nuotaikingai paminėta Tarptautinė šeimos diena, kurią vainikavo Kėdainių arenoje pirmą kartą organizuota visų seniūnijų šeimas sukvietusi šventė „Kartu išvien kasdien“, kuri, kaip tikimasi, taps tradicine.

Darnos, supratimo ir meilės kraštiečių šeimoms linkėjo rajono savivaldybės mero pavaduotoja Olga Urbonienė, savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėjas Julius Lukoševičius.

Linksmosios sportinės varžybos, judrieji žaidimai, net močiutes ir senelius išjudinusi bendra mankšta – šventė kvietė bendrauti ir įsitikinti, kad darni šeima yra tarsi komanda, vieningai siekianti bendro tikslo. Vaikai galėjo didžiuotis tėčiais, išbandžiusiais rankos taiklumą kamuoliuko mėtymo rungtyje, ir sportiškomis mamomis, kurios varžėsi lanko sukimo rungtyje.

Pusantrų metukų Gustei dalyvauti „Ropliukų“ varžybose padėjo ir vyresnioji sesutė Odeta. Mergaitės su tėveliais Jurgita ir Mindaugu į šventę atvyko net iš Gudžiūnų.

Patys mažiausieji šeimų šventės dalyviai dalyvavo „Ropliukų“ varžybose, vyresni – žaidė šaškėmis ir šachmatais, turėjo progą išmėginti virtualius žaidimus. Nuotaikingas kaklaraiščio rišimo ir kasų pynimo užduotis pasiūlė Kėdainių profesinio rengimo centro mokiniai ir mokytojai. Rungčių nugalėtojams įteikti apdovanojimai.
Smagų reginį iš visų rajono kampelių susirinkusioms šeimoms dovanojo Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazijos šiuolaikinio šokio kolektyvas XXM, vadovaujamas Ritos Rudokaitės, atlikėja Asta Pilypaitė su vaikų dainavimo studija ir Alytaus choras „Dežavu“, susižavėjimo šūksniais ir aplodismentais palydėti jaunieji Visagino miesto sporto centro akrobatai.
„Labai smagi šventė, džiaugiuosi, kad atvažiavome, nors ūkyje laukia daug darbų. Dėl vaikų reikia pasistengti, o ir patiems įdomu, norisi šiek tiek prasiblaškyti“, – smagiai praleista diena džiaugėsi lanko sukimo rungties nugalėtoja Vilma Urbelė, su šeima į šventę atvažiavusi iš Truskavos seniūnijos, Petkūnų kaimo. Kartu su vyru

Šachmatų lentą apgulė būrelis vaikų iš Truskavos seniūnijos.

Leonu tris atžalas – Livetą, Nedą ir Dinarą auginanti Vilma pasakojo, kad lanką mėgstanti sukti namie. „Tai labai geras užsiėmimas, suteikia energijos“, – tvirtino sportiška moteris.
Šventę šeimoms organizavo Kėdainių rajono savivaldybė, rengėjai – Kėdainių kultūros centras, Kėdainių sporto centras, savivaldybės administracijos Sporto ir turizmo skyrius. Gera dalyvių ir žiūrovų nuotaika rūpinosi šventei dirigavęs šmaikštusis renginių vedėjas Vytautas Mikaitis.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.