Kėdainių dailės mokykla šįmet atsiveikino su 25-ąja absolventų laida. Joje kaip niekada nedaug jaunimo – tik 16 jaunuolių, kelerius metus mezgusių draugystę su menu.

Pasak Dailės mokyklos direktorės Vidos Burbulienės, šios laidos mokiniai nebuvo labai pavyzdingi ir tik mokslams baigiantis dauguma suprato, ką galėjo gauti, jei būtų sąžiningai lankę užsiėmimus. „Visi vaikai, kurie mokėsi gauna diplomus, nes padarė baigiamuosius darbus. Jie labai įvairūs: ir tapyba, ir piešimas, ir tekstilė, ir keramika, ir grafika. Kadangi mūsų šiųmečiai absolventai labai jauni, tai nepasižymėjo puikiu pamokų lankomumu, bet pagal tai, kaip mokėsi, darbus sukūrė visai neprastus. Mums, mokytojams, džiugu dėl vaikų pastangų. Absolventai žino, kad dar galės lankyti mūsų mokyklą, jei norės gilinti žinias“, – sakė V. Burbulienė.

Dailės mokyklos bendruomenė, susirinkusi į absolventų išleistuvių šventę, džiaugėsi jaunųjų kūrėjų diplominiais darbais, dėkojo mokytojams už gerą darbą. „Mūsų vaikai labai turiningai leido laiką šioje mokykloje. Ačiū mokytojams, kad jie padėjo vaikams praminti pirmuosius kelius į menų pasaulį“, – šventėje dėkojo absolventų tėvai.

O patys Dailės mokyklą baigusieji jaunuoliai sakė, kad išleistuvės kelia dvejopus jausmus: tai simbolizuoja tam tikrą vieno etapo pabaigą, tačiau tuo pačiu labai gaila skirtis su puikiais mokytojais ir draugais. „Mes čia labai šauniai leidome laiką. Daug ko išmokome. Vieni dalykai patiko labiau, kiti mažiau. Svarbiausia, kad kiekvienas atradome tai, kas mums įdomu. Man dailės gyvenime dar tikrai prireiks, nes savo ateitį planuoju sieti su kūrybiniu darbu“, – sakė absolventė Urtė.

Mokyklą baigusi Martyna prisipažino, kad jai sunkiausia būdavo susitvarkyti su piešimo užduotimis, tačiau geriausiai sekdavosi kūrybiniai darbai.

O penkerius metus Dailės mokykloje praleidusiai Ramintai šį įstaiga tapo kone antraisiais namais: „Man čia buvo labai gera ir smagu.“

Šiųmečių absolventų diplominius darbus gali įvertinti visi norintys, nes jie kurį laiką puoš mažąją mokyklos galeriją.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.