Taip dažnas klientas atsiliepia apie visai neseniai duris atvėrusios naujos kavinės ALETA virtuvėje gaminamus patiekalus. Skanus ir šviežias maistas, didelės porcijos bei visiems prieinamos kainos – ar tai įmanoma? Šioje kavinėje – tikrai taip!

Kavinės ALETA barmenė Aida kiekvieną pasitinka su šypsena.

Vos prieš mėnesį duris atvėrusi kavinė ALETA jau gali pasigirti turinti nuolatinių klientų, kurie čia ateina ir pavalgyti, ir gerai praleisti vakarą, mat darbo dienomis ši kavinė dirba net iki 23 val. vakaro, o penktadieniais ir šeštadieniais iki 1 val. nakties. Beje, iki pat darbo pabaigos veikia ir kavinės virtuvė, tad jei vakarojant kilo noras ko nors stipriau užkąsti, galima užsisakyti norimą užkandį ar visą patiekalą.

Patiekalai – tik švieži ir kokybiški
Šioje kavinėje galima rasti ne tik tradicinės lietuviškos virtuvės patiekalų, bet ir lietuvių jau spėtų pamėgti kitų šalių patiekalų, tokių kaip gruziniški chačapuriai (tai miltų paplotėlis, kurio viduje yra lydytas sūris bei varškė). Paragavusieji vienbalsiai tvirtino, kad chačapuriai – puikiai pavykę ir labai gardūs. Tad jei susigundėte paragauti šių gruziniškų skanumynų, verta užsukti į kavinę ir jų skoniu įsitikinti patiems!
Labai išalkę galės pasimėgauti ir mėsos patiekalais, kurių pasirinkimas – labai platus. Kavinės lankytojai jau įvertino keptus ant grilio, sprandinės ar įdarytus, pavyzdžiui, ananasais, mėsos kepsnius. Itin mėgstami ir čia pat gaminami virtiniai (su mėsos, bulvių, varškės įdarais) – juos virtuvės darbuotojos savo rankomis raito pačios.
ALETA kavinėje patiekiamas maistas tik šviežias ir kokybiškas – niekas negaminama iš vakaro, čia nerasite iš anksto užšaldytų pusgaminių. Visi patiekalai gaminami iškart, tik gavus kliento užsakymą.

Porcijos išties didelės
Kavinėje ALETA darbo dienomis galima užsisakyti dienos pietus, kurie dar šilti ir garuojantys bus pristatyti tiesiai į Jūsų darbovietę. Kiekvieną dieną dienos pietūs yra vis kitokie ir rinktis galima iš kelių variantų. Pavyzdžiui, dienos

Viliojantys. Švieži. Kokybiški. Gardūs ir skanūs kaip pas mamą patiekalai.

pietus gali sudaryti žirnių sriuba ir pasirinktinai žemaičių blynai, vištienos kepsnys ar kiaulienos troškinys. Kitą dieną dienos pietus gali sudaryti perlinių kruopų sriuba, kiaulienos maltinis su šonine, vištienos ir daržovių troškinys, lietiniai su virta mėsa ir sūriu. Pačios porcijos yra išties didelės, tad tikrai pasisotins ir sočiai pavalgys kiekvienas. Pakartoti, nes buvo per mažai, niekas tikrai neprašo. O viso dienos komplekso kaina siekia tik 3,30 Eur!
Kainos nėra didelės ir pačioje kavinėje – pavyzdžiui, didelė porcija Cezario salotų kainuoja vos 3 eurus, didelė lėkštė šaltibarščių – 2 eurai.
Tad jei norite patys įsitikinti, kad įmanoma skaniai, sočiai ir nebrangiai pavalgyti, užsukite į kavinę ALETA!

Puiki vieta šventiniams pietums
Čia taip pat galima užsisakyti šventinius ar gedulingus pietus grupei žmonių iki keturiasdešimt asmenų. Kavinė yra tik naujai atsidariusi, bet ją jau spėjo pamėgti kėdainiečiai, organizuojantys savo asmenines šventes. Prieš pat oficialų atidarymą, kol kavinės patalpose dar vyko baigiamieji, kosmetiniai remonto darbai, jau buvo pageidaujančių čia atšvęsti šešiašdešimtmečio jubiliejaus šventę. Po šventės jos dalyviai buvo be galo patenkinti ir atsisveikindami negailėjo padėkų kavinės personalui. Būta ir atvejų, kai gedulinguose pietuose sudalyvavę žmonės vėliau šioje kavinėje jau kelia savo gimtadienius!
Be to, šią kavinę jau spėjo pamėgti ir sporto transliacijų mėgėjai, mat varžybas draugų būryje galima patogiai stebėti didžiuliame televizijos ekrane.
Kuo dar išskirtinė ALETA? Ne tik skaniais patiekalais, bet ir maloniu aptarnavimu, gražia ir tvarkinga kavinės aplinka, nuolatiniu dėmesiu savo klientams. Užsukite į kavinę ir tuo įsitikinkite patys!


Kavinę ALETA rasite Kėdainiuose adresu Respublikos g. 12A („Šoros“ patalpose).

Darbo laikas:
Antradieniais–ketvirtadieniais nuo 11 iki 23 val.
Penktadieniais–šeštadieniais nuo 11 iki 1 val.
Sekmadienį nuo 11 iki 23 val.
Pirmadienis – nedarbo diena.
Užsakymai dienos pietums priimami telefonu 8 657 77 775

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.