Ne vienerius metus tiek  pagrindinių rajono gydymo įtaigų vadovai bei medikai, tiek į jas atvykstantys ligoniai atvirai kėlė nepasitenkinimą – eismas prie ligoninės buvo sunkiai suvaldomas. Tačiau pagaliau automobilių statymo netvarkai ir spūstims prie Kėdainių ligoninės artėja galas – jau artimiausiu metu čia prasidės darbai.

Iki šiol tik laikina aikštelė buvo įrengta ant žaliosios vejos, tačiau ir ji problemų neišsprendė. O ligoniai buvo prašomi automobilius palikti aplinkinėse gatvėse.
Po keletą mėnesių trukusių derinimo ir projektavimo darbų Budrio gatvėje, prie Pirminės sveikatos priežiūros centro, ten, kur apsisuka maršrutiniai autobusai, bus pradėti automobilių stovėjimo aikštelės įrengimo darbai. Laimėję konkursą juos atliks bendrovės „Jonavos hidrotechnika“ darbuotojai. Pasak Kėdainių rajono savivaldybės Statybos ir komunalinio ūkio skyriaus vyriausiojo spe­cialisto Audriaus Zubavičiaus, aikštelę, kurioje tilps 175 automobiliai, planuojama įrengti per 15 mėnesių nuo darbų pradžios. Šios aikštelės įrengimui iš rajono savivaldybės biudžeto numatyta skirti 286 986,31 Eur.
„Tai tikrai puiki žinia visiems rajono gyventojams, nes pagaliau baigsis eismo chaosas, kuris trukdė ne tik į gydymo įstaigas atvykstantiems kraštiečiams, bet ir patiems medikams, kadangi greitosios pagalbos automobiliai dėl ne vietoje pastatytų transporto priemonių net negalėdavo pravažiuoti. Labai džiaugiamės, kad ši opi problema netrukus išsispręs“, – teigė Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.
O gydymo įstaigų vadovai tikisi, kad ligoniai ir jų artimieji bus supratingi susidūrę su laikinais nepatogumais, kol bus statoma automobilių stovėjimo aikštelė.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.