V. Jucevičiūtė apklausta kaip specialioji liudytoja.

Buvusi Kėdainių Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja apklausta kaip specialioji liudytoja

Tiriant keturmečio nužudymą buvusi Kėdainių rajono savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriaus vedėja Vilima Jucevičiūtė apklausta kaip specialioji liudytoja.

„Šiandien buvusi Kėdainių vaiko teisių apsaugos tarnybos vedėja apklausta kaip specialioji liudytoja apie savo galimai padarytą nusikaltimą“, – pirmadienį per spaudos konferenciją pranešė Kauno apygardos prokuratūros vadovas Darius Valkavičius.

V.Jucevičiūtė iš pareigų atsistatydino sausio pabaigoje. Prokurorai šiuo metu atlieka ikiteisminį tyrimą dėl ikiteisminį tyrimą dėl galimo tarnybinių pareigų neatliko.

Specialaus liudytojo statusas suteikiamas, kai asmuo apklausiamas apie savo veiksmus, bet nėra pagrindo įtarimams pareikšti.

Mažamečio Kėdainiuose nužudymu teisėsauga įtaria mamą ir jos sugyventinį. Žiauriai sumuštas keturmetis itin sunkios būklės sausio 25-osios vakarą į ligoninę atgabentas iš namų Kėdainiuose. Sausio 27-osios rytą vaikas mirė. Įtarimai dėl jo nužudymo pateikti motinai ir patėviui. Apie galimą smurtą prieš vaiką dar pernai lapkritį buvo pranešta Kėdainių savivaldybės Vaiko teisių apsaugos skyriui.

BNS inf. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.