Naujos kartos buitinė technika gerokai palengvina gyvenimą ir taupo laiką, tačiau kainuoja nepigiai. Sumanūs pirkėjai ieškomo daikto nevengia pasidairyti nauja buitine technika su nedideliais defektais prekiaujančiose krautuvėlėse. Nors jų prekybiniai plotai nėra dideli, rinktis galite iš garsiausių gamintojų vardų, o sumokėti mažesnę nei rinkos kainą. Kėdainiuose tokia parduotuvė įsikūrusi Chemikų g. 1-uoju numeriu pažymėtame daugiabutyje, pirmame aukšte.

Naujos nukainuotos buitinės technikos parduotuvė įsikūrusi Chemikų g. 1. Darbo laikas: pirmadieniais – penktadieniais nuo 9 iki 17.30 val., šeštadieniais – nuo 9 iki 13.30 val. Telefono nr.: 8 347 53267, 8 689 69400, 8 699 97739.

Šis nedidelis šeimos verslas gyvuoja daugiau kaip du dešimtmečius, taip patvirtindamas ne tik nemažėjančią paklausą, bet ir įgytą klientų pasitikėjimą.
Ne vien kaina, bet ir pasitikėjimas yra svarbiausi veiksniai, įsigyjant ilgam tarnavimui skirtą buitinę techniką su nedideliais trūkumais. Tai – nežymūs pakuotės arba išorės pažeidimai, kurie tėra sienelių įlenkimai, įbrėžimai ar stiklo įskilimai, dažniausiai vos pastebimi.
Parduotuvėje Chemikų gatvėje prekiaujama stambia buitine technika: įvairaus dydžio šaldytuvais, šaldikliais, skalbimo mašinomis, džiovyklėmis, viryklėmis, garų surinktuvais, mikrobangų krosnelėmis, elektrinėmis krosnelėmis. Ypač gausi į baldus montuojamos technikos – garų surinktuvų, indukcinių ir elektrinių kaitlenčių, orkaičių – pasiūla.

Kokybiška buitinė technika už priimtiną kainą – gera išeitis norintiems protingai sutaupyti.

Kokybę garantuoja žinomi gamintojų vardai – vokiečių „Schadler“, „Hanseatic“, „Bosch“, „Siemens“, AEG, čekų „Bauer“, korėjiečių „Samsung“, LG, italų „Candy“ ir kiti. O jei klientą domina iškirtinės kokybės, ypač aukštos dizaino ir technologijos kultūros buitinė technika, pavyzdžiui, italų firmos „Smeg“ gaminiai už mažesnę kainą, pardavėjai gali atvežti ir jų.
Visoms prekėms suteikiama 2 metų garantija ir aptarnavimas pasibaigus garantiniam laikotarpiui. Į kliento iškvietimą reaguojama tą pačią arba kitą dieną. Taip pat teikiama iš šios parduotuvės įsigytų prekių utilizavimo paslauga.
Didžioji dalis buitinės technikos yra aukščiausios energijos klasės, žymimos A raide. Visos prekės parduodamos su gamintojo dokumentais, išrašomos sąskaitos

Parduotuvėje ne tik prekiaujama įvairių gamintojų skalbimo mašinomis, bet ir teikiama jų remonto paslauga.

faktūros. Pardavėjai taip pat pasirūpino, kad gautumėte naudojimosi instrukciją lietuvių kalba.
Daugiau kaip dvidešimties metų verslo patirtis liudija, kad susidomėjimas kokybiška buitine technika už priimtiną kainą nemažėja. Chemikų g. 1 esančioje parduotuvėje šaldytuvas, skalbimo mašina, viryklė ar kitas buityje būtinas daiktas kainuoja iki 50 procentų pigiau nei rinkoje. Tuo galima įsitikinti, palyginus įvairių pardavėjų kainas internete. Na, o patenkintų klien­tų rekomendacijos yra geriausia reklama, atvedanti naujų pirkėjų ne tik iš mūsų rajono, bet ir iš Panevėžio, Kauno, kitų miestų. Kaip skelbia parduotuvės šūkis, „Gera kokybė nėra pigi, bet ji visada pigesnė už blogą kokybę“.

About The Author

Related Posts

2 komentarai

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.