Kėdainiečio dizainerio Žano Maslausko ir jo mokinės dizainerės Gintarės Petreikytės prižiūrimi „Batų namai“ pristato naują rudens–žiemos rankų darbo batų kolekciją.

Ši kolekcija yra kovo mėnesį pristatytos pavasario kolekcijos „Formos“ tęsinys, kaip ir praeitoje kolekcijoje, batuose dominuoja griežtos formos.
„Ši kolekcija mums yra jau šeštoji, bet šįkart ji ypatinga. Šie metai yra pirmieji, kai per metus išleidome dvi kolekcijas: pavasario ir vasaros bei rudens ir žiemos. Kolekcijos sukūrimas ir išleidimas reikalauja ne tik didelio kūrybinio darbo, bet ir daug piniginių lėšų, todėl išleisti dvi kolekcijas per metus mūsų mažai kūrybinei dirbtuvei yra tikrai didelis žingsnis į priekį“ sakė prekės ženklo vadovas Benas Maslauskas. Su šia kolekcija „Batų namai“ nežada sustoti ir jau planuoja šiltojo sezono kolekciją.
„Be galo džiaugiamės šia nauja kolekcija, tačiau norime džiuginti savo klientus dažnomis naujienomis, tad planuojame kas dvi ar tris savaites pristatyti po vieną naują modelį “ – sakė dizainerė G. Petreikytė.
Tai yra ne vienintelė naujiena, kurią šiemet pateiks lietuvių avalynės kūrėjai. Pasak dizainerės G. Petreikytės, ji su Ž. Maslausku jau kuria ne tik avalynės eskizus, bet ir rankines, derančias prie jų kuriamų batų: „Kurdami šią kolekciją, pajautėme, kad mums kažko trūksta, o po poros valandų jau turėjome pirmąjį rankinės eskizą, nuo to ir prasidėjo mintys, kad atėjo metas prie batų prijungti dar ir rankines.“

„Batų namų“ inf.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.