Specialistai teigia, o mūsų patirtis patvirtina, kad miego kokybė turi didžiulės įtakos sveikatai ir gerai savijautai. O gerą poilsį lemia miegas ant kokybiško ir patogaus čiužinio. Jei tokio dar neturite, jau kitą pirmadienį, lapkričio 21 dieną, turėsite puikią progą jį įsigyti – lietuviškų čiužinių gamintojas „Lonas“ mūsų mieste, „ELB baldų“ salone, rengia tikrą miego šventę, kurioje galėsite daugiau sužinoti apie tai, kas lemia kokybišką miegą, bei įsigyti „Lono“ meistrų pagamintų čiužinių su 20 proc. nuolaida.

„Lono“ čiužinių su nuolaida bus galima įsigyti lapkričio 21 d. „ELB baldų“ salone J. Basanavičiaus g. 7.

„Lono“ čiužinių su nuolaida bus galima įsigyti lapkričio 21 d. „ELB baldų“ salone J. Basanavičiaus g. 7.

„Lonas“ – lietuviškų čiužinių gamintojas, šalies rinkoje gerai žinomas nuo 1993 metų. Sukauptą patirtį ir žinias įmonė naudoja gamindama patikimus ir tvirtus čiužinius, pritaikytus mūsų šalies žmonių poreikiams.
„Lono“ dienas“ lietuviškų čiužinių gamintojai mūsų mieste organizuoja jau antrą kartą. „Pernai šis renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo – įsigyti aukštos kokybės čiužinių su ženklia nuolaida pirkėjai atvyko net iš Kauno ir Vilniaus“, – kviesdama pirmadienį apsilankyti „ELB baldų“ salone, pasidžiaugė baldų parduotuvių tinklo vadovė Jolanta Zdanavičienė.
Lapkričio 21–ąją į „ELB baldų“ saloną J. Basanavičiaus g. 7, virš parduotuvės „Techasas“, atvykę „Lono“ atstovai atsakys į visus klausimus, susijusius su miegu, čiužiniais bei lovomis, atsakingai padės išsirinkti tinkamiausią čiužinį, kurį įsigyti galėsite su 20 proc. nuolaida.

Lietuviški gaminiai – ramiam ir sveikam miegui
Verta pasinaudoti „Lono“ konsultantų patarimu prieš perkant čiužinį išbandyti jį parduotuvėje – mat būna kietesnių ir minkštesnių čiužinių, o koks tinkamas ir patogus būtent jums, nuspręsite pagulėję ant skirtingo kietumo čiužinių ir pajutę, kaip kūnas reaguoja į skirtingo kietumo pagrindus. Su konsultantu pasitarkite ir tuomet, jei turite nugaros problemų, nes „Lonas“ gali pasiūlyti iš viskoelastinio putų poliuretano pagamintų čiužinių, ypač tinkančių jautriems ir nugaros skausmų turintiems žmonėms. Tai unikali atviros molekulių struktūros medžiaga, kurios kietumas kinta priklausomai nuo šilumos. Liesdamasi su žmogaus kūnu, ji minkštėja ir prisitaiko, maloniai jį apgaubia.

Parduotuvių tinklas „ELB baldai“ kėdainiečiams siūlo platų baldų asortimentą patraukliomis kainomis.

Parduotuvių tinklas „ELB baldai“ kėdainiečiams siūlo platų baldų asortimentą patraukliomis kainomis.

Apskritai svarbu pasidomėti, iš kokių medžiagų pagamintas čiužinys. Čiužinio medžiagos turi būti natūralios, kad jame lengvai judėtų oras ir nesikauptų drėgmė, priešingu atveju miegas gali būti ne tik nepatogus, bet ir lemiantis įvairias ligas bei alergijas. „Visuose „Lono“ gaminiuose naudojamos tik kokybiškos, sertifikuotos ir orui pralaidžios medžiagos, todėl čiužiniai tarnaus ilgiau ir užtikrins patogų poilsį“, – rekomenduoja J. Zdanavičienė.
Komfortą, gerą oro pralaidumą bei higieną taip pat užtikrina kita šiuolaikiniuose čiužiniuose naudojama medžiaga – naujos kartos lateksas. Populiarumo nepraranda ir klasikiniai spyruokliniai čiužiniai, kuriuos „Lonas“ gamina pagal specialią technologiją, dėl kurios spyruoklės geriau prisitaiko prie kūno, negirgžda, neperduoda šalia miegančio žmogaus judesių ir yra itin patikimos.
Išsamiau apie čiužinius ir jų savybes papasakos „Lono“ konsultantai, kurie jau kitą pirmadienį lauks jūsų „ELB baldų“ salone, J. Basanavičiaus g. 7.

Baldų salonai pasiruošė švenčių bumui
Miego šventė taps dar nuotaikingesnė, jei pasinaudosite dar vienu „ELB baldų“ pasiūlymu. „Savo salonuose parduodamoms lovoms, išskyrus pagamintas „Lono“, taikysime nuolaidas iki 20 proc., – nepramiegoti kito pirmadienio pasiūlymo kviečia J. Zdanavičienė. – Lovą galėsite įsigyti iš karto arba užsisakyti su nuolaida, o ją

„Esame pasiruošę atnaujinti jūsų namus, kad jaukiai sutiktumėte gražiausias metų šventes“, – kviečia apsilankyti parduotuvių tinklo „ELB baldai“ vadovė.

„Esame pasiruošę atnaujinti jūsų namus, kad jaukiai sutiktumėte gražiausias metų šventes“, – kviečia apsilankyti parduotuvių tinklo „ELB baldai“ vadovė.

pristatysime iki kalėdinių švenčių.“
„ELB baldų“ salonai jau pasirengė ir kalėdinei prekybai, tad kėdainiečiams nebūtina norimų baldų ieškoti didmiesčiuose. Apsilankę „ELB baldų“ salonuose virš parduotuvės „Techasas“ ir prekybos centre „Norfa“ (Janušavos kaime, Ąžuolyno g. 1), rasite platų virtuvės, svetainės, miegamojo, vaikų kambario, prieškambario, biuro baldų ir jų komplektų asortimentą. „Prieš šventes sandėliuose sukaupėme daug atsargų, kad klientams nedelsdami galėtume pasiūlyti tokių baldų, kokių tik širdis geidžia – įvairiausių medžiagų, audinių, spalvų ir tekstūros. Didžiulį dėmesį skirsime tam, kad užsakytų baldų klientai sulauktų iki švenčių ir – su kalėdinėmis nuolaidomis“, – žada parduotuvių tinklo „ELB baldai“ vadovė.

Lankstu, kokybiška, nebrangu
Pasak J. Zdanavičienės, parduotuvių tinklas bendradarbiauja su įvairiais Lietuvos ir užsienio šalių gamintojais bei tiekėjais, todėl siūlo platų baldų pasirinkimą tiek parduotuvėse, tiek iš katalogo.
Baldų kokybę liudija tai, kad visiems baldams suteikiama 24 mėnesių garantija. „Stengiamės išlaikyti optimalų kainos ir kokybės santykį, todėl mūsų kainos – itin konkurencingos, o prekės prieinamos įvairias pajamas gaunantiems klientams“, – teigia pašnekovė. „ELB“ baldų galima įsigyti išsimokėtinai, iki Naujųjų metų – be jokio pabrangimo.
„ELB baldai“ savo klientams teikia baldų atvežimo ir surinkimo paslaugas. Taip pat siūloma galimybė nebrangiai ir kokybiškomis, naujausiomis medžiagomis įrengti ar atnaujinti savo virtuvę. „Mūsų dizaineris atvyks į kliento namus ir pagal individualius poreikius suprojektuos virtuvės baldus. Baldų gamintojai pagal šį projektą pagamins baldus, juos atvešime ir sumontuosime“, – pasakoja J. Zdanavičienė.
„Esame pasiruošę atnaujinti jūsų namus, kad jaukiai sutiktumėte gražiausias metų šventes“, – kviečia apsilankyti parduotuvių tinklo „ELB baldai“ vadovė.

About The Author

Related Posts

One Response

  1. lietuviški gaminiai

    Aš tikrai sutinku, kad lietuviški gaminiai – patys geriausi. Kiek bandžiau, nusivilti neteko. Ir dažnai mūsų gamintojai daug natūralesnes medžiagas naudoja.

    Atsakyti

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.