Kėdainiuose po rekonstrukcijos duris atvėrė atnaujinta IKI parduotuvė. Nuo šiol kėdainiečiai šviežio maisto bei kitų reikalingų prekių galės įsigyti dar patogiau ir paprasčiau. Į adresu Tilto g. 2 įsikūrusios parduotuvės modernizavimą iš viso investuota apie 600 tūkst. eurų. Šios investicijos skirtos IKI parduotuvių tinklo plėtrai ir atnaujinimui visoje Lietuvoje.

Atnaujintoje parduotuvėje kėdainiečių ir miesto svečių laukia išplėstos erdvės – salės plotas nuo šiol siekia 851 kv. m. Be to, lankytojų patogumui įrengti šviesesni ir erdvesni šviežiai keptos duonos bei vaisių ir daržovių skyriai. Praplėstas ir kitų šviežių prekių – mėsos bei žuvies – asortimentas. Taip pat atsinaujinusioje parduotuvėje pirkėjams nuo šiol siūlomas dar didesnis lietuviškos produkcijos pasirinkimas.

Po rekonstrukcijos parduotuvėje sumontuota moderni, energiją taupanti produktų šaldymo įranga, įrengtas šiuolaikiškas apšvietimas, palikti platesni praėjimai tarp prekių lentynų. Be to, atsinaujinusioje IKI parduotuvėje pirkėjai galės naudotis ne tik įprastomis, bet ir naujai atsiradusiomis savitarnos kasomis „IKI Bitutė“. Šioje parduotuvėje lankytojus aptarnaus 28 darbuotojai.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.