Prieš savaitę daug pastangų įdėjęs į Šėtos miestelio bėgimo organizavimą praėjusį savaitgalį kraštietis Aurimas Skinulis triumfavo Kauno maratone.

Aurimas Skinulis – Kauno maratoną įveikė per 2 valandas 39 minutes 30sekundžių. Šis rezultatas jam garantavo pirmąją vietą.

Aurimas Skinulis – Kauno maratoną įveikė per 2 valandas 39 minutes 30 sekundžių. Šis rezultatas jam garantavo pirmąją vietą.

Nepaisant alinančio karščio šįkart prestižinėje Kauno maratono distancijoje dalyvauti užsiregistravo 310 dalyvių. Maratono distancijoje čempiono titulą šiemet išsaugojo pernai metų nugalėtojas, „Kauno maratono klubo“ narys Aurimas Skinulis (02:39:30). Prieš porą savaičių apie pagerintą rekordą galvojęs sportininkas dėl karščio nusprendė atsisakyti šios minties. „Šiandien buvo labai karšta, tad teko bėgti lėčiau ir saugoti sveikatą. Tiesa, sunku buvo ir dėl kojos skausmo. Bet jaučiuosi gerai. Trasa buvo itin lygi, lengva bėgti. Trasoje įrengti dušai padėjo atsivėsinti. Teks rekordo pagerinimą atidėti kitiems metams“, – pasakojo geros nuotaikos po finišo nepraradęs maratono čempionas. Antrą vietą užėmė vilnietis Maksim Kulik (02:50:09), trečias liko baltarusis Dzimitry Dzerazenka (02:52:30).

Greičiausiai šiemet distanciją įveikusia moterimi tapo iš Škotijos atvykusi Antonia Johnson (3:15:48). Ultra maratonų dalyvė pasakojo, kad kartu su vyru mėgsta išbandyti bėgimo renginius visame pasaulyje. „Smagu buvo bėgti Kaune. Čia labai lygi trasa, gražus parkas. Nors buvo labai karšta, bet buvo smagu. Tiesa, kadangi bėgame ultra maratonus, šis bėgimas labai neišvargino ir tapo smagia pramoga“, – pasakojo A. Johnson. Antroje vietoje liko Vilija Damačkienė (3:34:16), o trečia atbėgo Svetlana Cerlina (3:39:19).

Iš viso trečiajame bėgime „Kauno maratonas“ jėgas įvairiose distancijose bandė daugiau nei penki tūkstančiai bėgikų.