Pasitinkant Kovo 11-ąją – Lietuvos nepriklausomtbės atkūrimo dieną, Nepriklausomybės aktą pasirašiusiems signatarams netrūksta susitikimų.

Rajono meras S. Grinkevičius ir jo pavaduotoja O. Urbonienė Kovo 11-osios išvakarėse susitiko su rajone gyvenančiais signatarais Mykolu Arlausku bei Kęstučiu Rimkumi.

Užimtame darbų grafike Kėdainių krašte gyvenantys signatarai Mykolas Arlauskas ir Kęstutis Rimkus rado laiko ir susitikimui su Kėdainių rajono vadovais.
Rajono meras Saulius Grinkevičius ir jo pavaduotoja Olga Urbonienė susitikę su signatarais nemažai diskutavo apie lietuvių laisvės siekį bei dabarties aktualijas.
Meras trumpai papasakojo apie artimiausiais metais kraštiečių laukiančias investicijas. Signatarai susidomėjo ir planuojamu miesto, ir kaimų atgimimu. „Į rajoną iki 2020 metų laukiame ateinančių maždaug 35 milijonų eurų investicijų. Dar savo indėlį prie įvairių projektų pridės ir savivaldybė. Tad Šėtoje, Dotnuvoje, Kunioniuose ir Šlapaberžėje norime tvarkyti vandentiekio bei kanalizacijos tinklus, taip pat atnaujinsime miesto A. Kanapinsko gatvę, rekonstruosime pėsčiųjų tiltą senamiestyje, tvarkysime Vytauto bei senąjį miesto parkus. Miestas ir kaimai tikrai gražės ir taps patogesni kraštiečiams“, – sakė S. Grinkevičius.
Signatarai gyrė rajono vadovus už gražius planus ir kvietė nepamiršti visų žmonių gerovės. „Matome, kad kaimai tuštėja, tad labai svarbu gerinti kaimo žmonių gyvenimo kokybę, kad jie nenorėtų išvažiuoti“, – sakė signataras K. Rimkus. Jis ragino merą rasti galimybių labiau paremti pagrindines Kėdainių krepšinio ir futbolo komandas, kad jos garbingai atstovautų savam kraštui.
Mykolas Arlauskas sakė nuolat sekąs Lietuvos gyvenimo naujienas. Jam susidarė įspūdis, kad tautiečiai pasidarė gerokai išlepę: „Panašu, kad laisvė kai kuriuos žmones išlepino. Mes užauginome pašalpos gavėjų kartą. O turėtume labiau atsigręžti į pamatines vertybes. Ypač reikia skirti dėmesio šeimoms. Matome, kiek visokių nelaimių vyksta. Manau, kad to nebūtų, jei turėtume tvirtesnes šeimas. Labai tikiuosi, kad dabartinis jaunimas bus atsakingas ir brangins Lietuvos laisvę.“
Pokalbio dalyviai diskutavo ir apie seniūnų kompetencijas, jų atsakomybę. „Labai negerai, kai valdžia atitrūksta nuo paprastų žmonių. Turime ne vieną pavyzdį, kai žmogus, tapęs viršininku, sugenda“, – pastebėjo signataras K. Rimkus.
Signatarai pritarė rajono merui, kad neretai žmonės demokratiją painioja su anarchija, tad ir susiduriame su nesusipratimais, neaiškumais bei nereikalingomis problemomis.
Atsisveikinat signatarai rajono vadovams linkėjo kuo atsakingiau dirbti kraštiečių labui, o rajono meras S. Grinkevičius padėkojo laisvės šaukliams už jų tvirtą sprendimą lemtingąją Kovo 11-ąją ir palinkėjo stiprios sveikatos.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.