Kaltinamasis V. Trudoruda teisme.

Kaltinamasis V. Trudoruda teisme (E. Ovčarenko nuotr.). 

Kauno apygardos teismas atvertė bylą, kurioje Viktoras Trudoruda kaltinamas moters Kėdainiuose nužudymu.

Nusikaltimas įvykdytas 2016-ųjų metų birželio 5 dieną Kėdainiuose, Gegučių parke. Moters kūną su smurto žymėmis aptiko grupelė jaunuolių. Tą pačią dieną policija sulaikė du asmenis. Tačiau įtarimai dėl žmogžudystės buvo pateikti tik vienam, anksčiau teistam, 49 metų Viktorui Trodorudai. Jis prisipažino pasmaugęs moterį. Žmogžudystės bylą pirmadienio rytą pradėjo nagrinėti Kauno apygardos teismas.

Kaltinamajame akte rašoma, kad V.Trudoruda Kėdainiuose konflikto dėl asmeninių nesutarimų metu, tyčia sudavė nenustatytą skaičių kartų nukentėjusiajai, taip pat rankomis suspaudė jos kaklą, tokiu būdu užspausdamas kvėpavimo takus, dėl to ji įvykio vietoje mirė.

Nužudytoji turėjo neįgalumą. Lemtingą dieną ji kartu su savo neįgaliu vyru ir kaltinamuoju girtavo Gegučių parke. Moters vyras juda neįgaliojo vežimėlio pagalba, todėl jis nusprendė namo grįžti anksčiau už kitus, nes jam buvo reikalinga kaimynų pagalba. Kaimynai jį, kartu su vežimėliu, užnešdavo laiptais į butą. Su moterimi vienas likęs V.Trodoruda pradėjo prie jos priekabiauti. Moters kūnas buvo rastas išrengtas. Teisme kaltinamasis sakė, kad moterį išrengė, nes norėjo, kad jos vyras pavydėtų, įtaręs ją neištikimybe.

Tačiau byloje yra duomenų, kad V.Trudoruda bandė moterį prievartauti. Tą jis darė vienu metu – smaugė ir prievartavo. Apsvaigęs nuo alkoholio kaltinamasis neapskaičiavo jėgos ir moterį nužudė. Konvojaus į teismo salę atvesdintas kaltinamasis bandė slėpti veidą, demonstravo nepadorų gestą.

Nukentėjusiais byloje pripažintos trys moters dukros bei vyras. Teismo posėdžiai paskelbti uždarais, mat kaltinimai pareikšti ne tik dėl nužudymo, bet ir dėl seksualinio prievartavimo. V.Trudorudai gresia laisvės atėmimas nuo septynerių iki penkiolikos metų.

15min.lt inf. 

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.