Beveik 50 prekybos skyrių – tiek šiuo metu po vienu stogu talpina Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietė. Kėdainiečių jau pamėgta prekybos erdvė kiekvieną dieną siūlo pačių įvairiausių akcijų tiek maisto produktams, tiek pramoninėms prekėms. Be to, dabar apsilankyti prekyvietėje pats tinkamiausias metas, mat nuolaidų sezonas jau įsibėgėjo, tad patinkančių drabužių, batų ar kitų pramoninių prekių įsigysite net iki 20 proc. pigiau!  

Taigi, jau dešimt metų veikiančioje prekyvietėje kiekvienas pirkėjas ras sau patį priimtiniausią kainos ir kokybės derinį.

Dažnas kėdainietis jau žino, kad prekyvietėje ras itin platų pasirinkimą mėsos, žuvies, duonos gaminių, daržovių bei vaisių.

Viskas, ko gali prireikti
Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietėje šiuo metu veikia 21 maisto bei 25 pramoninių prekių skyriai. Kokių prekių galima rasti šioje vietoje? Praktiškai viską, ko reikia kasdieniam gyvenimui: namų apyvokos prekių, vyriškų, moteriškų bei vaikiškų drabužių, avalynės, papuošalų, pačių įvairiausių dovanų. Kėdainiečiai jau žino, kad vienoje vietoje galima rasti ir platų maisto produktų pasirinkimą – čia prekiaujama Lietuvoje augintų gyvulių mėsa bei jos gaminiais, žuvimi, pieno ir duonos produkcija, konditerija bei, žinoma, daržovėmis ir vaisiais. Taigi, apsipirksite tiek šventiniam, tiek ir kasdieniam stalui.

Naujiena – nuo šiol prekyvietėje rasite itin gardžius, Kunionių rūkyklėlės gaminius.

Maisto produktų prekiautojai pirkėjams yra gerai žinomi ir pažįstami, o jų parduodamos prekės – šviežios ir kokybiškos.
O svarbiausia – apsiperkant prekyvietėje galima taupyti pinigus, mat nuo antradienio iki šeštadienio čia yra skelbiamos įvairios akcijos vis kitai prekių grupei, tad galima planuoti, kada ateiti apsipirkti.
Gera ir dar viena naujiena – nuo šiol tik maisto prekių prekyvietės darbo laikas pratęstas iki 17 val.


Prekyvietės akcijų dienos:

Antradienis: paukštiena, pienas ir jo gaminiai, vaisiai ir daržovės, duona ir jos gaminiai.
Trečiadienis: karšto ir šalto rūkymo dešros, kumpiai, lašiniai, mėsos gaminiai.
Ketvirtadienis: šaldyta, rūkyta, vytinta ir sūdyta žuvis, konditerija.
Penktadienis: šviežia mėsa.
Šeštadienis: ne maisto prekės.


Klientas kaip svečias

Dažnas kėdainietis, norėdamas įsigyti naujų drabužių, avalynės ar namų apyvokos daiktų, bei, žinoma, norėdamas sutaupyti ir laiko, ir pinigų, skuba į šią prekyvietę. Nors prekių pasirinkimas itin platus, ne vienerius metus dirbantys pardavėjai visada patars ir padės išsirinkti patį geriausią variantą. Beje, nepamirškite ir pasiderėti, kaip tai daroma tikrame turguje!
Prekyvietėje ne vienerius metus dirbantys prekybininkai myli savo darbą bei kaip svečią sutinka kiekvieną klientą. Tad apsilankykite šioje didžiulėje prekybinėje erdvėje, kur po vienu stogu įsikūrę drabužių, avalynės, įvairių pramoninių prekių bei maisto prekių pardavėjai. Jus maloniai nustebins ne tik platus prekių pasirinkimas, bet ir malonus aptarnavimas.

Batų skyrelyje „Pas Česiuką“ – tik kokybiška ir patvari avalynė. Be to, dabar paskutinei batų porai taikoma net 30 proc. nuolaida!

„Pas Česiuką“
Atėję į šį skyrių vyrai gali rinktis iš itin plataus vyriškų batų pasirinkimo. Bene daugiausiai jų – odinių. Skyriaus pardavėjas Česlavas intriguoja – jei perkama avalynės pora yra paskutinė, jai bus taikoma net 30 proc. nuolaida. Ir tokių batų yra išties nemažai. Užsukti į šį skyrių verta dar ir dėl to, kad rasite įvairaus dizaino batų – nuo skirtų vasarai batelių iki sportbačių. Beje, kadangi vasariški orai mūsų kol kas nelepina, galima rasti ir uždaresnių, rudeninių batų. Pats Česlavas batais prekiauja jau beveik tris dešimtmečius, tad patarimų pirkėjams gali suteikti išties nemažai. O ar kainos įkandamos? Pasak prekiautojo, odinių batų čia galima rasti vos nuo 22 eurų. Pardavėjas tikina – daugiau 70 eurų neišleisite. „Pas mane prastų prekių nerasite. Todėl suteikiu ir metų laikotarpio garantiją“, – tikino Česlavas.

Didžiuliai meškinai – puiki dovana mylimam vaikui. Meškinus galite rasti prekyvietės dovanų skyrelyje.

Milžiniški meškinai

Ieškote dovanų? Užsukite į prekyvietėje įsikūrusį dovanų skyrelį, kuriame rasite ir mažų smulkmenėlių, ir didelių, įspūdingų dovanų. Ruošiatės į gimtadienį, artimųjų jubiliejų? O gal keliaujate į vestuves, krikštynas ar organizuojate draugų susitikimą, kuriam ieškote kažko tokio, kas būtų ir įdomu, ir originalu? Iš šio skyriaus tikrai neišeisite tuščiomis. Viena pačių įspūdingiausių parduodamų prekių dovanų – milžiniško dydžio meškinai, kurie perkami tiek krikštynų, tiek gimtadienių progomis. Šiame skyriuje prekiaujanti Danutė tikrai padės išsirinkti iš gausios prekių pasiūlos.

 

Išskirtiniai moteriški drabužiai pardavinėjami skyrelyje „Pas Modestą“. Tiesa, prekyvietėje yra ir daugiau prekiautojų, pardavinėjančių moteriškus, vyriškus bei vaikiškus drabužius.

Puošia kėdainietes
„Turim pačių įvairiausių, be abejo, ir madingų drabužių vidutinio amžiaus moterims. Jei reikia, rasime ir atitinkamų dydžių“, – pasakojo drabužių skyriaus „Modesta“ pardavėja Audronė. Visi šiame skyriuje parduodami drabužiai yra pagaminti iš kokybiškos medžiagos, tad tarnaus ne vienerius metus. Suknelės, palaidinės, sijonai – šiuo metu bene visas prekių asortimentas yra skirtas vasarai. Skyriuje yra taikomos nuolaidos ir akcijos. Be to, kaip ir kitur, čia galima ir pasiderėti. „Turime nemažą savų pirkėjų ratą: moterys jau pamėgusios mūsų prekes, džiaugiasi tuos drabužius nešiodamos. Džiugu, kad puošiame kėdainietes“, – šypsojosi pardavėja.

Kiekviena senjora turi žinoti, kad prekyvietėje galima įsigyti ir vyresnio amžiaus moterims skirtų drabužių. Itin puošni, jubiliejams skirta suknelė čia tekainuoja 40 eurų!

Puošiasi ir senjoros
Pasipuošti nori ir senjoros, tad drabužių skyrius yra ir joms. Moterys ras ne tik platų suknelių, sijonų, palaidinių pasirinkimą, bet galės įsigyti ir rankinių. Čia prekiaujančios dvi guvios seserys Regina ir Lionė užsukusioms klientėms visada patars ir padės išsirinkti patį geriausią drabužių variantą. „Atėjusios pas mus, moterys pasipuoš, kaip anksčiau sakydavo, „ir prie svečiaus, ir prie pečiaus“, – nusijuokė pardavėja Regina.
Paklausus apie kainas, paaiškėja, kad jos lengvai įperkamos senjoroms, pavyzdžiui, paprasta suknelė tekainuoja apie 20 eurų, o labai puošni, jubiliejui skirtas drabužis – 40 eurų.

Pardavėja Danutė kviečia visas, didesnio dydžio drabužius nešiojančias moteris užsukti į skyrelį „Pas Danutę“. Čia rasite madingų bei savo figūros tipui geriausiai tinkančių drabužių.

„Myliu savo darbą“

Prekyvietėje galima įsigyti ir didelių dydžių moteriškų drabužių. Skyrelyje „Pas Danutę“ įvairaus amžiaus moterys ras palaidinių, suknelių, sijonų, kelnių, kostiumų. Pasak pardavėjos Danutės, moterys, užsukusios į šį skyrelį, tikrai ras sau tinkamo dydžio drabužį, o pasipuošusi juo jausis graži ir madinga. „Moterys nuolat ieško gražių drabužių, tad visada turiu įvairiausių modelių“, – teigė Danutė. Drabužių pasirinkimas itin platus, tačiau prekiautoja visada padės išsirinkti tinkamiausią drabužių derinį. „Aš myliu savo darbą. Smagu, kai papuoši klientę, kai ji sugrįžta apsipirkti“, – šypsojosi pardavėja. Šiame skyriuje galima įsigyti ir dovanų kuponų.

 

Prekyvietėje jau ne vienerius metus veikia telefonų bei jų aksesuarų pardavimo skyrelis. Čia taip pat sugedusi ryšio priemonė gali būti suremontuota.

Telefonų ir aksesuarų pasirinkimas stebina savo gausa

Dažnas kėdainietis jau žino, kad prekyvietėje veikia ir telefonų bei kompiuterių remonto dirbtuvės. Be to, čia galima įsigyti ir įvairių modelių naujų bei naudotų telefonų, specialių aksesuarų jiems. Taip pat prekiaujama navigacijos priemonėmis, kolonėlėmis, įvairiais priedais telefonams, įvairiais videofilmais. Turima ir žaidimų konsolių. Jei norimos prekės tuo metu nėra, ji bus užsakyta ir atvežta.

 

Išskirtinį stilių mėgstančios moterys ir merginos prekyvietėj ras sau madingų ir originalių drabužių bei avalynės.

Madingos prekės ir merginoms
„Drabužius pardavinėju jau 25-erius metus. Prekes vežuosi iš įvairių šalių, tačiau stengiuosi rinktis tik kokybiškus drabužius bei avalynę, rankines“, – sakė dar vienos moteriškų drabužių parduotuvės savininkė ir pardavėja Loreta. Šiuo metu skyriuje vyksta labai dideli išpardavimai – kai kurių prekių kaina, prieš tai siekusi 70 eurų, šiuo metu yra vos 19 eurų! Tad kiekvienai grožį ir madą mėgstančiai merginai ar moteriai jau dabar pats laikas suskubti į prekyvietę ir už itin patrauklią kainą įsigyti norimą prekę. Juolab kad pasirinkimas – itin platus. Drabužiai yra pačių įvairiausių spalvų, puošti madingomis detalėmis. „Turiu parduotuvių ir Šiauliuose bei Vilniuje, tačiau man labiausiai patinka pirkėjai iš Kėdainių“, – šypsosi pardavėja.

Moteriško apatinio trikotažo parduotuvėje „Pas Jolantą“ įsigyti liemenėlių, naktinių, maudymosi kostiumėlių užsuka dažna kėdainietė.

Geriausias kainos ir kokybės santykis

„Pas Jolantą“ – dar viena beveik visų kėdainiečių moterų pamėgta vieta. Čia – bene vienas plačiausių liemenėlių, maudymosi kostiumėlių bei miego drabužių pasirinkimas mieste. Skyriaus savininkė Jolanta kokybišku apatiniu trikotažu prekiauja jau ne vienerius metus, tad negaili patarimų kiekvienai moteriai, pageidaujančiai pagal savo figūros tipą išsirinkti norimą prekę. Įvairių spalvų, formų bei dydžių – reikiamą liemenėlę sau ras kone kiekviena moteris. Tiesa, apatinio trikotažo moterys gali rasti ir pagal savo piniginės storį – prekiaujama kokybiškomis tiek brangesnėmis, tiek ir pigesnėmis prekėmis. Skyriuje „Pas Jolantą“ tikrai rasite priimtiniausią kokybės ir kainos derinį!

Naginga siuvėja Rita drabužį gali pataisyti vos per pusę valandos!

Greitas ir kruopštus siuvėjos darbas

Galiausiai, jei norima prekė yra kiek didoka arba norite naująjį pirkinį kiek pataisyti pagal save, visa tai galite padaryti čia pat, prekyvietėje. „Yra ir skubus, yra ir ne toks skubus drabužių taisymas. Skubiai tvarkau tada, kai žmogus prekę perka čia pat, iš mano kolegų, todėl pirkinį galiu pataisyti per valandą ar net pusvalandį. Na, ne toks skubus taisymas trunka ilgiausiai iki dviejų parų“, – šyptelėjo siuvėja Rita.
Negana to, naginga siuvėja gali norimą drabužį pagal pageidavimą ir pasiūti – tą įmanoma padaryti vos per savaitę laiko! Siuvėja dirba ne tik greitai, bet ir labai kruopščiai, tad jos pataisyti drabužiai niekuo nesiskiria nuo atkeliavusių iš specializuotų gamyklų.


Prekyvietė įsikūrusi J. Basanavičiaus g. 91, Kėdainiai.

Darbo laikas:
Maisto prekių skyriai dirba nuo antradienio iki ketvirtadienio 7–16 val.; penktadienį 7–17 val.; šeštadienį  7–15 val.
DĖMESIO – pratęstas maisto prekių skyriaus darbo laikas penktadieniais – nuo šiol jis dirbs iki 17 val.
Ne maisto prekių skyriai dirba nuo antradienio iki penktadienio 8–18 val.; šeštadienį iki 15 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.