Lengvumas. Įspūdis, kuris tarsi gaivus pavasario gūsis užlieja pravėrus naujos drabužių jaunimui parduotuvės „Beyou“ duris miesto centre. Už durų lieka judriausios miesto gatvės ūžesys ir apniukęs dangus. Viduje šviesu, erdvu ir panašu, kad ant pakabų čia sutūpė visi pavasario atspalviai.

„Parduotuvėje atsispindi jaunimo mados tendencijos, tačiau jos puikiai tinka ir vyresnėms moterims, norinčioms atrodyti stilingai“, – atnaujinti savo garderobą naujoje parduotuvėje „Beyou“ kviečia Erika Grincienė.

„Parduotuvės pavadinimas kviečia būti savimi – stilinga, jaunatviška, laisva. Tad merginos ir moterys čia ras visko, ko reikia pabrėžti savam stiliui ar jį susikurti: madingų rūbų, avalynės, aksesuarų, papuošalų“, – pasitinka parduotuvės „Beyou“ šeimininkė Erika Grincienė.

Pavasariška dermė
Viskas parduotuvėje išdėstyta taip patogiai, kad nesuklys net ir mažiau pasikliaunančios savo stiliaus jausmu. Lengvai susikursite patogų derinį kasdienai, žaismingą – laisvalaikiui, į griežtus rėmus neįspraustą klasikinį – darbui, visa tai paįvairinusios išraiškingais aksesuarais ar šiemet madingais sidabro, aukso atspalviais patogioje avalynėje.
Vyrauja balta ir švelnios pastelinės spalvos, tarp kurių – šiemet labiausiai geidžiamos žalia, rožinė, melsva; santūrūs gėlių raštai, džinsas, militaristinio stiliaus elementai. Dera viskas – nuo lengvų palaidinių, marškinių, suknelių, kelnių iki pavasarinių puspalčių ir striukų. Avalynės yra įvairios – jei nemėgstate blizgesio, rinkitės baltus, pilkus, juodus, žalius batelius.

Pavasariški deriniai, kuriems neįmanoma atsispirti…

„Pavasario kolekcijos atspindi jaunimo mados tendencijas, tačiau jos puikiai tinka ir vyresnėms moterims, norinčioms atrodyti stilingai. Jau sulaukiau prašymų „nenuskriausti“ ir vaikinų, tad galbūt ateityje atsiras ir vyriškų drabužių“, – šypsosi pašnekovė.

Padės išsiskirti iš minios
Šešiolikmetę dukrą auginanti moteris sako, kad mūsų mieste madingų drabužių jaunimui labai mažai, ypač jei norisi išsiskirti iš minios. Todėl, susiklosčius palankioms aplinkybėms, ji ryžosi pati kėdainietėms pasiūlyti drabužių ir aksesuarų, kurie, visų pirma, patiktų dukrai ir jai pačiai.

Deriniai laisvalaikiui – madingi, patogūs ir jaunatviški.

„Domėtis mados tendencijomis reikia, tačiau nesistengiu jų vytis aklai – labiau stengiuosi atrinkti tai, kas man patiktų, kokius derinius aš norėčiau matyti ir kaip, mano įsivaizdavimu, turi atrodyti jaunas žmogus, – sako iš minios išsiskirianti moteris, mėgstanti laisvą stilių, odines detales, o vasarą dievinanti baltą spalvą. – Visada pirkėjui padedu išrinkti, patariu ir niekada nesiūlau to, kas netinka. Noriu, kad žmogus sugrįžtų dėl to, kad drabužis jam patiko, išryškino tai, kas žmoguje gražu, ir kiti pagyrė jo išvaizdą…“
Parduotuvėje „Beyou“ prekiaujama kokybiškais itališkais ir lenkiškais drabužiais, avalyne, rankinėmis, kuprinėmis, kitais aksesuarais. Visų drabužių vežama po keletą vienetų, tad jausitės išskirtinė, o kainos maloniai nustebins. Parduotuvės asortimentą E. Grincienė žada nuolat papildyti, ieškoti įdomesnių rūbų.


Jaunatviškų moteriškų drabužių parduotuvė „Beyou“ įsikūrusi J. Basanavičiaus g. 65, darbo laikas: pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 14 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.