Tą vis kartojo nociūniškiai, apsilankę atnaujintoje Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo parduotuvėje „Aibė“ Nociūnuose. Ketvirtadienį po pastato renovacijos darbų parduotuvės durys pirkėjams vėl buvo atvertos. 

Pasak komercijos direktorės A. Steponavičienės, Nociūnuose atidarytoje „Aibės“ parduotuvėje pirkėjai ras apie 3 tūkst. įvairiausių prekių.

Po atnaujinimo darbų parduotuvės prekybinės erdvės plotas buvo žymiai praplėstas, tad šio kaimelio gyventojai nuo šiol galės rinktis iš daug platesnio prekių asortimento. Buvęs parduotuvės plotas siekė 60 kvadratinių metrų, tačiau dabar – jau šimtą.
„Šioje parduotuvėje nuo šiol bus galima rasti apie 3000 skirtingų prekių. Labai smagu, kad Nociūnų gyventojai turės galimybę rinktis. Gyventojai pageidauja duonos, mėsos gaminių, pieno produktų. Šioje parduotuvėje taip pat prekiaujame ir būtiniausiomis buities prekėmis“, – sakė komercijos vadovė Agnė Steponavičienė.
„Džiaugiamės, kad parduotuvė tapo erdvesnė, didesnė. Bus žymiai patogiau tiek pirkėjams, tiek ir pardavėjoms, mat personalo patogumui buvo atnaujintos ir poilsio patalpos, virtuvėlė. Mes visada stengiamės tiek dėl klientų, tiek ir dėl mūsų darbuotojų“, – šypsojosi A. Steponavičienė.

Atidarymo dieną prie kasų nusidriekė nemaža pirkėjų eilė, tačiau parduotuvės pardavėjos greitai ir profesionaliai juos aptarnavo.

Šiuo metu mūsų rajone yra 21 „Aibės“ parduotuvė. Kasmet renovuojama po kelias jų. Šiuo metu taip pat yra remontuojama maisto prekių parduotuvė, esanti Vainotiškyje. Tiesa, vykdomi darbai čia žymiai smulkesni.
Naujos parduotuvės atidarymas sudomino labai daug vietinių gyventojų – prie kasų nusidriekė nemenka eilė. Pirkėjus greitai ir profesionaliai aptarnavo parduotuvės pardavėjos.
Pakalbinti pirkėjai džiaugėsi atnaujinta parduotuve, gausesniu prekių pasirinkimu, patogia prekybine erdve.
Atidarymo proga visi pirkusieji atnaujintoje parduotuvėje galėjo sukti laimės ratą, kuris, kaip tikras laimės ratas, buvo be pralaimėjimų.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.