Kėdainių rajono vartotojų koperatyvo prekyvietė, įsikūrusi adresu J. Basanavičaius g. 91, šiuos metus pasitiko atsinaujinusi. 

Prekyvietės darbo laikas: nuo antradienio iki ketvirtadienio – nuo 7 iki 16 val., penktadieniais – nuo 7 iki 17 val., šeštadieniais – nuo 7 iki 15 val. Adresas J. Basanavičiaus g. 91

„Šįmet mūsų prekyvietė pasitinka pirmąjį jubiliejų – sukanka dešimt metų, kai mes startavome. Gyvenimas vietoje nestovi ir vis įneša įvairių pokyčių. Mes pačiu laiku atidarėme prekyvietę, kad sudarytume kuo geresnes sąlygas ir prekiaujantiems, ir perkantiems kraštiečiams. Vėliau mūsų pavyzdžiu pasekė kiti. Taip gražiai konkuruojant atėjo laikas atsinaujinti“, – sakė Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo valdybos pirmininkas Rimvydas Rasčiauskas.

Prekyvietėje gausu įvairių daržovių ir vaisių.

Gyvenimo padiktuoti pokyčiai
Pasak prekyvietės administratorės Janinos Velutienės, metų pradžioje prekyvietė per savaitę kiek pakeitė veidą. „Rekonstrukciją padarėme, kad efektyviau išnaudotume prekybinį plotą. Laikui bėgant pamatėme, kad galime kiek susispausti.

Mėsos kulinarijos bei karšto ir šalto rūkymo dešrų, kumpių ir lašinių siūlo net keli prekiautojai.

Po tokio sprendimo prekyvietės darbo kokybė nė kiek nenukentėjo, matome tik teigiamas puses: plotą išnaudojame geriau, o ir papildomų prekiautojų sulaukėme. Į mūsų patalpas atsikraustė UAB „DIN TECHA“ parduotuvė „Meisteris“, kurioje prekiaujama įvairiais įrankiais, darbų saugos ir kitomis priemonėmis. Tad dabar po vienu stogu turime viską, ko reikia gyvenimui: ir namų apyvokos prekių, ir drabužių, ir avalynės, ir papuošalų, ir pačių įvairiausių maisto

Šalia ir gardūs bendrovės „Kėdainių duona“ kepiniai.

produktų, pradedant šviežia mėsa, tęsiant žuvimi, paukštiena, mėsos kulinarijos, duonos, konditerijos, pieno gaminiais ir baigiant daržovėmis. Mūsų prekyvietėje šimtu procentų galima nusipirkti viską, ko reikia kasdieniam ar šventiniam stalui“, – sakė prekyvietės administratorė J. Velutienė.

Užimtos visos prekybinės vietos
Moters teigimu, Kėdainių rajono vartotojų kooperatyvo prekyvietėje iš viso yra 22 maisto prekių ir 28 pramoninių

Pasak pardavėjos Monikos, prekiaujančios „Žybartonių mėsos“ gaminiais, darbingiausios dienos – penktadieniai ir šeštadieniai.

prekių prekybinės vietos.
Administratorė pasidžiaugė, kad prekybininkų kaita prekyvietėje yra labai maža: „Paklausa prekybinėmis vietomis prekyvietėje labai didelė. Mes sudarome labai geras sąlygas. Yra puikios buitinės patalpos, šaldymo kameros, mes pasirūpiname patalpų išvalymu, dezinfekavimu. Turime skambučių net iš užsienio, kuriais teiraujamasi, ar yra laisvų vietų. Skambina mūsų kraštiečiai, kurie planuoja grįžti ir čia kurti verslą. Deja, viskas užimta. Labai smagu, kad prekybininkų migracija mūsų prekyvietėje yra labai minimali. Labai džiaugiamės ištikimais prekybos partneriais, su kuriais bendraujame

Administratorė Janina Velutienė (dešinėje) geru žodžiu mini ilgamečius prekybininkus Eleną ir Algimantą Noreikas.

nuo pirmų veiklos dienų. Tokių dauguma ir tarp prekiaujančių maisto, ir pramonės prekėmis.“

Akcijos – raktas į populiarumą
Kas lemia prekyvietės patrauklumą, juk Kėdainiuose jų yra ne viena, o kur dar daugybė prekybos centrų?
J. Velutienė turi labai paprastą atsakymą: „Ėjimą į prekyvietę nusipirkti lemia tai, kad čia visko galima rasti vienoje vietoje. Prekiautojai yra gerai žinomi, prekės kokybiškos, paklausios ir patikimos. Be to, kad čia kaip tikrame turguje galima derėtis, dar nuo praėjusios vasaros visus viliojame atskirų maisto prekių grupių akcijomis. Nuolatiniai pirkėjai žino, kad čia nuolaidos tikrai sąžiningos. Mūsų prekyvietėje perkant tikrai galima sutaupyti.

Rita Račienė siūlo patogios, kokybiškos ir nebrangios avalynės.

Tai kraštiečiai labai vertina. Daugiausia pirkėjų sulaukiame šeštadieniais, tačiau prekyba verda ir darbo dienomis. Niekas nepaneigs, jog prekyba – savotiškas menas. Ji sėkminga tada, kai pats pardavėjas deda daug pastangų suvilioti pirkėjus.“

Vertindami patogumą gyvena ieškojimuose
Turtingas ir prekyvietės pramonės skyrius. Kėdainiečiams jau net nereikia pristatyti skyrių „Pas Česiuką“, „Pas Danutę“, „Pas Jolantą“. Juose galima rasti kokybiškų ir patogių batų, drabužių, moteriško apatinio trikotažo.

Siuvėja Rita vietoje gali pataisyti drabužius.

Pirkėjų šioje prekyvietės dalyje netrūksta dar ir todėl, kad čia dirbama itin lanksčiai. Prekiautojai nesistengia tik įsiūlyti prekę: pirkėjams sudaromos puikios galimybės pasimatuoti norimus pirkinius ir iš didelės pasiūlos išsirinkti patį geriausią pirkinį.
„Turime visko, ko reikia moterims, pradedant drabužiais, avalyne, rankinėmis ir baiginat bižuterija bei aksesuarais. Be to, neliko pamiršti ir vyrai. Prekyvietėje yra ne viena vieta, kur galima puikiai aprengti vyriškius. Daugelis kėdainiečių žino, kad mūsų prekyvietėje galima rasti

Pramonės prekių skyriuje galima įsigyti ir bižuterijos bei įvairių aksesuarų.

telefonų aksesuarų ir priedų. O nuo praėjusių metų pabaigos veiklą pradėjo nedidukė siuvyklėlė. Siuvėja Rita gali pataisyti vietoje nusipirktą kiek didoką, bet patikusį drabužį“, – sakė prekyvietės administratorė J. Velutienė.
Taigi norintys sutaupyti ir atsinaujinti kraštiečiai neturėtų ilgai dvejoti. „Prekyvietė – puikiausia vieta pirkti“, – ir prekybininkams, ir pirkėjams šypsosi J. Velutienė.

About The Author

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.