Tegul vis labiau besiskleidžiančio pavasario šėlsmas neaplenkia ir jūsų drabužių spintos – dabar pats tinkamiausias metas atnaujinti jos turinį! Kėdainiečių pamėgtoje parduotuvėje „Aprangėlė“, įsikūrusioje Žemaitės gatvėje, visą savaitę iki Velykų visoms prekėms taikoma 20 procentų nuolaida.

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, „Aprangėlėje“ nebrangiai įsigysite madingų moteriškų ir vyriškų drabužių, moteriškos avalynės ir aksesuarų. Originalesnių rūbų ieškančios nuolatinės klientės žino, kad parduotuvėje laukia gausus kokybiškų prekių iš Lietuvos, Lenkijos, Italijos pasirinkimas. Skoningai atrinktos prekės padės sukurti lengvą romantišką, klasikinį elegantišką ar praktišką, bet stilingą įvaizdį.
„Aprangėlėje“ rasite viską nuo apatinio trikotažo iki garderobą vainikuojančios rankinės ir papuošalų: lengvų palaidinių ir marškinėlių, megztinių ir kardiganų, sijonų, tunikų ir suknelių, kelnių, džinsų, švarkelių, puspalčių, šiltesnių striukių ir lengvų natūralios bei dirbtinės odos striukių. Drabužiai patiks kiekvienos moters skoniui – tiek mėgstančioms ramias spalvas, tiek ryškesnių spalvų ir raštų mylėtojoms.
Parduotuvėje prekiaujama visų dydžių drabužiais, o ypač dėmesiu džiaugiasi didelių dydžių drabužius nešiojančios klientės – joms skirtoje erdvėje prekiaujama iki 50 dydžio siekiančiais rūbais.
„Išskirtiniai, kokybiški ir nebrangūs“, – tokiais atsiliepimais apie įsigytus drabužius pasidalina kėdainiečiai, neretai į „Aprangėlę“ sugrįžtantys net iš kitų miestų, kuriuose jie studijuoja ar dirba.


Parduotuvė „Aprangėlė“ įsikūrusi Žemaitės g. 21;
dirbame pirmadieniais–penktadieniais nuo 10 iki
18 val., šeštadieniais – nuo 10 iki 15 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.