policija-1

Jaunąjį policijos rėmėją T. Jankūną apdovanojo D. Pliavga, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas.

Kėdainietis, „Atžalyno“ gimnazijos mokinys Tadas Jankūnas aktyvus ir bendruomeniškas jaunuolis. Jis vos metus laiko priklauso jaunųjų policijos rėmėjų gretoms, tačiau jau spėjo pasižymėti kaip aktyvus ir atsidavęs pagalbininkas.

Gruodžio 6 d., Kauno apskrities policija į Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčią sukvietė ne tik policijos pareigūnus, socialinius partnerius, savivaldos atstovus, bet ir policijos rėmėjus. Pastariesiems dėkota už pareigos suvokimą, atsidavimą, aktyvią veiklą, o aktyviausiems įteiktos padėkos.

Dėkota šiems ypatingiems žmonėms 

Šv. Mišias aukojęs Kauno apskrities policijos kapelionas kun. Tomas Karklys visus sutelkė bendrai maldai apskritame rate ir priminė, kad blogis bujoja tada, kai geri žmonės nieko nedaro.
Specialiu vakaru siekta ne tik padėkoti ir apdovanoti aktyviausiuosius Kauno apskrities policijos rėmėjus, bet ir visuomenei pristatyti šiuos ypatingus žmonės, kurie savanoriškai laiką skiria saugesnės aplinkos kūrimui. Pareigūnai aktyviausiems pagalbininkams dėkojo už jų tarnybą, atliktą pareigą, atsidavimą. Dėkota vardu tų žmonių, kurie saugūs grįžo namo, kurie net nežino, kad policijos rėmėjų budrios akys stebi, kad miestuose ir rajonuose būtų saugu.

Savanoriauja tik metus laiko

Vakaro metu buvo apdovanoti 24 policijos rėmėjai, trys jų – iš Kėdainių rajono. Kėdainių rajono savivaldybės mero padėka įteikta Marijai Tebėraitei, o Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko padėkos – Saigarui Semaškai ir jaunajam policijos rėmėjui T. Jankūnui. Vaikinui padėka įteikta už iniciatyvumą, gerus darbo rezultatus, glaudų ir nuoširdų bendradarbiavimą su Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnais.

„Džiugu, kad yra pastebimi mano darbai, kad juos įvertina. Policijos rėmėjas esu tik vienerius metus, tačiau džiaugiuosi, kad per tuos metus pavyko daug ką nuveikti prevenciškai. Man patinka, kad šioje veikloje galiu save realizuoti“, – sakė jaunasis policijos rėmėjas. Be to, aktyvus jaunuolis talkininkauja ne tik teisėsaugos pareigūnams, bet ir medikams – Tadas padeda ir Greitosios medicinos pagalbos medikams. „Man nesvetimas jausmas padėti kitam. Štai visada kišenėje nešiojuosi dar vieną pirštinių porą – jei kam jų prireiktų“, – šypteli vaikinas.

Už pagalbą dėkojo pareigūnai 

Su bendruomenės pareigūne A. Mickevičiene.

Su bendruomenės pareigūne A. Mickevičiene.

Sveikinimo žodį šiems ypatingiems žmonėms Kauno apskrities policijos vadovybės vardu tarė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas Darius Pliavga, kuris džiaugėsi svariu ir matomu rėmėjų darbu. „Jūsų pagalba kuriant saugią gyvenamąją aplinką išties svarbi ir reikalinga. Ačiū Jums už tai“, – dėkojo pareigūnas.
„Blogis neturi šansų klestėti, kai geri žmonės imasi veikti. Jūs esate tie, dėl kurių gerumo negatyvą keičia pozityvas, tie, kurie atsiliepė kviečiami policijos pareigūnų kartu kurti saugią aplinką. Todėl dar kartą dėkojame visiems mūsų pagalbininkams. Sėkmės ir tegul angelas sargas saugoja kiekvieną Jūsų“, – dėkojo už gerus darbus ir sėkmės linkėjo Kauno apskrities policijos pareigūnai.

Svari pagalba pareigūnams

Per 2016 metus, dalyvaujant policijos rėmėjams, buvo nustatyta ir išaiškinta 400 administracinių teisės pažeidimų, sulaikyti 23 asmenys, įtariami nusikalstamų veikų padarymu. Policijos rėmėjai išdirbo 2 892 valandas bei sudalyvavo 227 organizuotuose policinėse priemonėse.

(Policijos dep. nuotr.).

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.