Šį pavasarį „Giraitės turguje“ atgimė prekyba vietoje gaminamais ska­niais ir sveikais virtiniais bei koldūnais, kuriuos kėdainiečių stalui pasiūlė Radviliškio krašto verslininkė Dalia Krapikienė. Gaminti mėgstanti moteris didžiausią dėmesį skiria produkcijos kokybei, natūralumui ir svarbiausiam ingredientui – meilei, be kurios joks patiekalas nebūtų skanus.

D. Krapikienė (antra iš kairės) virtinukų ir koldūnų gamybai subūrė naują kolektyvą, pasiryžusį gaminti skaniai ir sveikai.

Idėja gimė netikėtai
„Nuo praėjusio rudens „Giraitės turguje“ sėkmingai prekiaujame pieno produktais, kurie pagaminti mano pačios rankomis sūnaus Tado Krapiko ūkyje, Grinkiškyje, – pasakoja pieno produktų technologės specialybę turinti D. Krapikienė. – Kai šalia dirbusi verslininkė pasiūlė perimti jos virtinių gamybos įmonę, sūnus pasiūlė pamėginti, mat aš pati labai mėgstu gaminti šiuos patiekalus. Sutikau, nepagalvojusi, kiek bus vargo, kol rasiu gerų darbuotojų. Džiaugiuosi, kad pavyko rasti šias puikias šiandien čia dirbančias moteris, kurios gamina su meile…“
Nuoširdi, tačiau reikli vadovė ypač rūpinasi žaliavų kokybe. Virtinių ir koldūnų gamybai naudojama tik lietuviška natūraliais pašarais šertų kiaulių mėsa iš Jurbarko rajono bendrovės „Dainiai“. Moteris pati mala mėsą, ruošia įdarus. Tešlai naudojami „Kauno grūdų“ aukščiausios rūšies kvietiniai miltai „Ekstra“.

Darbuotojos Ema ir Inga virtinius gamina rankomis, įdėdamos daug kruopštumo ir meilės.

Siūlo platų pasirinkimą
Prekyvietėje „Giraitės turgus“ kėdainiečiams siūloma virtinių ne tik su kiauliena, bet ir su aviena, grybais, mišriu kiaulienos ir grybų įdaru, bulvėmis, taip pat su varške, kuri dar gali būti pagardinta peletrūnais, mėtomis, ar maišoma su bulvėmis. Tarp pirkėjų jau pamėgtų – virtiniai su bulvių ir šoninės įdaru. „Taip pat darome čeburekus su mėsa arba varške, lietinius su mėsa, sūriu, varške“, – vardina D. Krapikienė.
Visų šių patiekalų galima užsisakyti iš anksto, nuo 7.30 iki 15 val. paskambinus telefono numeriu 8 617 31399. Tereikės užsukti po darbo ar per pietų pertrauką ir pasiimti juos šiltus, su paruoštu padažu, arba nevirtus.
„Skanu kaip pas mamą“
„Stengiamės, kad būtų skanu“, – šypsosi įmonės vadovė, tikėdamasi, kad su meile pagamintus virtinius

Greta prekiaujama pieno produktais iš Tado Krapiko ūkio.

kėdainiečiai įvertins taip pat teigiamai, kaip greta parduodamą pieno produkciją iš sūnaus Tado Krapiko pieno ūkio. Ūkininko šeima pieną perdirba pati ir prekiauja juo įvairiuose šalies miestuose.
„Skanu kaip pas mamą“, – tokie pirkėjų atsiliepimai apie jaukioje turgaus kertelėje įsikūrusią įmonę glosto radviliškietės širdį, kurios dalelę ji įdeda gamindama kiekvieną produktą. Kėdainiečiai pamėgo varškę, sviestą, grietinę, grietinėlę, pieną, jogurtą, ypač tirštą vaikystės skonio rūgpienį, įvairių rūšių sūrius. Dabar savo pietų ar vakarienės stalą jie gali praturtinti ir šviežiai pagamintais virtiniais. Jais prekiaujama pirmadieniais–penktadieniais nuo 8 iki 18 val., šeštadieniais – nuo 8 iki 15 val.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.