Geltonosios žemės kiaulės metai pagal rytietišką tradiciją prasidės tik vasario 4 dieną. Tokios savybės, kaip darbštumas, dosnumas, optimizmas, šeimyniškumas išties bus labai vertinamos šiais metais, o Kiaulaitė globos keliautojus, žemdirbius, ūkininkus, apsukrius verslininkus, vaikelių susilaukti trokštančias poras. Tačiau astrologė Sidonija Kulikauskienė perspėja, kad šis smagus kriuksintis padaras yra gana neapdairus ir netaupus. O tai gali sukelti problemų ir atskiriems asmenims, ir valstybėms.

AVINAS

Šie metai labiau nei paprastai skatins keliauti, pažinti pasaulį, svetimas kultūras. Jie turėtų būti palankūs srityse, susijusiose su užsieniu, turizmu, tarptautiniais projektais, teise, universitetinėmis studijomis, kultūra, švietimu. Tiktų siekti ir autoriteto bei šlovės, dvasingumo ir geresnio įvaizdžio. Kita vertus, niekur nepabėgsite nuo senų įsipareigojimų ir nebaigtų darbų. Įtampą kels bendravimas su kai kuriais kolegomis, vadovais ar giminaičiais. Reikia vengti konfliktų, taktiškai bendrauti, neapleisti senyvų artimųjų. Metų pradžioje būsite aktyvūs, aistringi, tačiau kupini impulsyvumo, noro rizikuoti bei neracionalių lūkesčių.

Artėjant pavasariui vis labiau rūpės nekilnojamojo turto, statybų, žemės ūkio reikalai, šeimos gerovė. Skubėjimas, neapdairumas, o gal ir spontaniška kelionė gali baigtis nekaip. Baigiantis vasarai prasidės darbymetis. Galbūt susirasite norimą darbą ar pradėsite rimtas studijas. Visgi dėl aršios konkurencijos lengva nebus, tad metų pabaiga ramybės nežada.

JAUTIS 

Jums prasideda permainų metas. Vis dėlto nebūtinai iš karto susivoksite, ką reikia ar norisi keisti savo gyvenime. Kai kurios vidinės transformacijos netrukus įvyks ir galbūt atrodys skaudžios, tačiau vėliau suprasite, kad yra naudingos jūsų vidiniam ir/ar išoriniam tobulėjimui. Dažnai jusite norą mesti seną veiklą, nebaigtą projektą.

Gali būti, kad nekantrumas, aplaidumas jums kirs per kišenę ar sugadins svarbius santykius, sukels grėsmę likti atpirkimo ožiu už administravimo, apskaitos ar kitas klaidas. Pažįstamais, draugais nederėtų aklai pasitikėti ir pasiduoti abejotinoms pagundoms. Dėl per didelių išlaidų jau nuo balandžio gali prasidėti problemos, bet stipriau pasekmes pajusite įpusėjus rudeniui. Ir nepaisant nieko, stipriai ims vilioti kelionės.

DVYNIAI

Tai bus metai, kai ypatingą vertę įgis partnerystė, bendradarbiavimas, santuoka. Per konkurenciją, rungtyniavimą ir kartu kompromisus, susitarimus galima prasibrauti iki sėkmę lemiančių dalykų. Tikėtinas populiarumas, geri partneriai verslui ar gyvenimui, santuokai. Kita vertus, šių dalykų reikės nusipelnyti savo elgesiu, bendravimo stiliumi, diplomatija, įžvalgumu. Jeigu to nebus, tuomet santykiai dramatiškai trūkinės, atsiras priešų, alins konfliktai, slaptos klastos ir intrigos. Atsargiai reikėtų elgtis ir su santaupų panaudojimu, investicijomis, paskolomis, nes rizika gana dažnai gali nepasiteisinti.

Tiesa, ankstyvas pavasaris apskritai nėra palankus pokyčiams ir rizikai, nes jums stigs racionalumo, daug ką vertinsite nerealiai. Saugokitės sukčių ir pažadukų. Siekite dvasingumo, išminties ir objektyvumo.

VĖŽYS

Svarbiausios metų aktualijos – darbas, sveikata, įvaizdis. Regis, darbo nestokosite, kaip ir progų įsidarbinti, pakeisti esamą darbo vietą į naują, pasigerinti darbo sąlygas ir t.t. Rimtos pastangos žada gerų rezultatų. Gali būti, kad daugybę metų išdirbę vienoje darbovietėje, šiemet būsite priversti ar paskatinti ryžtis pokyčiams. Jausite spaudimą tobulėti, ugdytis naujų gebėjimų, gilinti žinias, atsinaujinti, kelti profesinę kvalifikaciją ir pan. Tai išties svarbu, tad pasiduokite naujiems vėjams, aukite kaip asmenybės, į gera keiskitės tiek vidumi, tiek išore. Išvykite iš savęs neatsakingą vartotoją. Sureguliuokite mitybą, sportuokite, nes tai padės spręsti sveikatos ir figūros problemas. Stenkitės ir likimas jums tikrai padės.

Gali būti, kad atsiras naujų draugų, o gal ir naujas kolektyvas, kuriame neblogai pritapsite. Deja, lyg rūke ištirps kai kurios senos draugystės. Galbūt nebedžiugins ir senieji partnerystės santykiai. Neskubėkite jų nutraukti – praėjus tam tikrai krizei, jie gali net sustiprėti.

LIŪTAS 

Įdomūs, o dažnai ir smagūs jums turėtų būti šie metai. Jie žada daugiau sėkmės meilės, sporto, turizmo, vaikų, kūrybos srityse. Jei tebeieškote jums skirto mylimojo (-osios), galite gauti likimo dovaną – meilės romaną. Dar daugiau galimybių realizuoti savo tikslą turės tie Liūtai, kurie trokšta susilaukti atžalos, pagausinti šeimą.

Ne tokia džiugi situacija bus susijusi su senu darbu, užsitęsusiu projektu ar tokia veikla, kuri jus jau labai išvargino, įgriso ir velkate lyg sunkų jungą.

Rudenį galite pasigailėti, jei neištvėrėte ir metėte svarbų projektą, nebaigtą darbą. O galbūt tai nutiks dėl motinystės/tėvystės atostogų. Pati metų pabaiga atokvėpio nežada – daug pareigų, darbų, o ir sveikata teks labiau pasirūpinti.

MERGELĖ 

Tai metai, kai prioritetu taps šeima, jos gerovė, tradicinės vertybės, jaukūs namai. Kursite, gausinsite šeimą arba įsirenginėsite būstą, plėsite savo valdas ar keisite gyvenamąją vietą.
Nerimo ir galvos skausmo dėl vaikų taip pat bus nemažai. Vaikams teks skirti daugiau dėmesio ir pinigų. Galimos netikėtos kelionės, susijusios su darbu, mokslu. Kvalifikacijos kėlimas ir mokymasis išties labai svarbus, jei nenorite atsilikti nuo laikmečio ir būti sutraiškyti permainų buldozerio.

Pavasarį kils paskata domėtis dvasiniais dalykais, sveikiau maitintis, pozityviau mąstyti, etiškiau elgtis, atsisakyti vartotojiško požiūrio ir t.t. Tuo pat metu bus progų labiau iškilti visuomenėje, kolektyve, vykti į tolimą kelionę. Ruduo leis skinti derlių bei duos naują impulsą stengtis dėl didesnio komforto, uždarbio, nekilnojamojo turto.

SVARSTYKLĖS

Gana prieštaringi bus šie metai. Vienose srityse, pavyzdžiui, švietimo, teisėtvarkos, politikos, valstybinio sektoriaus, dažniausiai Fortūna jums šypsosis malonia šypsena, kitose ji tarsi šaipysis siųsdama išbandymus. Regis, kils ūpas arba būtinybė išmokti naujų dalykų studijuojant, lankant kursus, keliaujant. Regis, tapsite aktyvesni, komunikabilesni.

Kita vertus, per daug laiko skirdami bendravimui socialiniuose tinkluose, naršymui, plepėjimui su kolegomis, kaimynais, labai išblaškysite savo energiją, laiką ir to pristigsite svarbiems dalykams, šeimai. Tai gali lemti susvetimėjimą su artimiausiais žmonėmis. Įtampų, nesutarimų žada ir nuosavybės aktualijos. Rizikinga investuoti, įkeisti turtą ir pan. Rudenį sulauksite tam tikrų karminių pasekmių. Artimiems žmonėms prireiks jūsų pagalbos, supratingumo.

SKORPIONAS 

Šie metai jums turėtų būti sėkmingi, produktyvūs, patogūs. Įžymybės, užsieniečiai gali parodyti jums dėmesį, praplėsti jūsų akiratį bei galimybes plačiau bendradarbiauti, verslauti, prekiauti. Visgi daug kas priklausys nuo jūsų apdairumo ir gebėjimo bendrauti, dalintis, būti konkurencingiems, neatsilikti.

Atsakingai dėkite savo parašus, perskaitę ir įsigilinę į turinį, o ne aklai. Vairuoti ir netgi kalbėti, rašyti, komentuoti reikia atsargiai, jei norite išvengti nemalonumų. Žvirbliu išlėkęs žodis šiemet ne kartą jaučiu sugrįš. Galite susipykti su jums svarbiais žmonėmis. Ne kartą ir su sutuoktiniu ar meilės partneriu atsidursite ties skyrybų riba. Jei esate vieniši, pasitaikys netikėtų progų užmegzti partnerystę.

ŠAULYS

Jūs būsite Zodiako lyderiai šiais metais. Fortūna atsigręš į jus visu veidu ir skatins būti aktyvius, įgyti daugiau įtakos ir autoriteto. Regis, permainų troškulys taps toks stiprus, kad būtinai įnešite į savo gyvenimą įspūdingų naujovių vienoje ar kitoje srityje. Jau nuo pavasario darbe teks priimti pokyčius ir niekas neleis laikytis įsikibus senos tvarkos. Veikiausiai jūs ir patys veršitės prie naujovių, kartais – net pernelyg, neturėdami jokios patirties bei supratimo.

Regis, nuliūdins nuostoliai, kilę dėl nepamatuotos rizikos, perdėto pasitikėjimo savimi imantis nerealių sumanymų, skubant. Naujų užmojų realizavimui turite būti pasiruošę, o ne pulti lyg stačia galva į ugnį. Jei visgi suklysite, persistengsite, metų pabaigoje teks veržtis diržus, užuot skynus gausų savo pastangų derlių.

OŽIARAGIS

Tai veikiau bus ilgas apmąstymų, susikaupimo nei aktyvios veiklos laikotarpis. Šie metai privers gilintis į dvasinius dalykus, stengtis giliau pažinti save, stiprinti ar susigrąžinti sveikatą, labiau vertinti gamtą, ekologiją. Dažniau norėsis arba teks būti vienumoje, riboti vartojimą, viešą veiklą, vengti šurmulio, žmonių susibūrimų.

Jau nuo pavasario likimas bus linkęs jus apdovanoti meile, partneryste, motinyste/tėvyste, kūrybiniu įkvėpimu, netikėtai atsiskleidusiu talentu, stipria intuicija. Galbūt atrasite save su menu susijusioje veikloje. Apskritai šie metai gali jus labai subrandinti. Užbaikite tai, kas yra nebeaktualu ir pamažu ruoškitės naujiems startams.

VANDENIS

Šie metai jus ir jūsų gyvenimą kažkuo pakeis, tačiau pokyčius vertinsite gana prieštaringai. Viena vertus, jums labai seksis pritraukti bendraminčių, pasižymėti kolektyve, visuomeninėje veikloje, išpopuliarėti. Visgi situacija bus tokia, kad kai kurie nauji draugai vėliau pasirodys netikri, klastingi, rezgantys intrigas, skleidžiantys apkalbas. Gali būti, jog jūs patys to nusipelnysite savo elgesiu, replikomis, nes metų pradžioje kelis mėnesius dažnai demonstruosite tamsiąją savo asmenybės pusę, netaktą, aroganciją.

Gali būti, kad ir kiti neaiškūs negalavimai kels nerimą. Metų pradžioje pasireiškusi sveikatos problema gali su stipresne jėga pasikartoti metų pabaigoje. Kai kurie darbai, projektai užsibaigs, o santykiai nutrūks. Regis, dėl to išgyvensite, nors realiai jie jau yra išsisėmę, nebegyvybingi.

ŽUVYS

Gana banguoti jums bus šie metai. Jie pasižymės augančiais reikalavimais darbe, ypač dirbantiems valstybiniame sektoriuje, o jūs – didesniu ambicingumu, karjerizmu ir tuo pačiu polinkiu į saviapgaules ir apgaules, neobjektyvų savęs ir kitų vertinimą.

Jei vis dėlto nenumaldomai norėsis demonstruoti originalumą, griebtis naujovių, savarankiško verslo, paslaugų teikimo ar pan., verčiau rinkitės iš jums šiuo metu sėkmingesnių sričių, t.y. susijusių su amatais, prekyba, reklama, kūryba, grožio, transporto paslaugų sritimi. Vertėtų pasimokyti ko nors naujo. Reikia labai saugoti sveikatą, psichiką.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.