zvejybaAplinkos ministerija kviečia dalintis pieštomis idėjomis ir sukurti įgyvendinamo projekto „Žvejybos rojus“ logotipą.

Pernai atsiliepę į ministerijos kvietimą projektui neabejingi visuomenės nariai padėjo išrinkti jo pavadinimą. Planai sukurti patrauklią ir turistams, ir žvejams mėgėjams vietą, kartu puoselėjant ir tausojant gamtą, pavadinti „Žvejybos rojumi“. Pasirinktos ir savivaldybės, tapsiančios tikru rojumi žūklės mėgėjams – Zarasų ir Molėtų rajonų. Būtent šie rajonai visada buvo vieni populiariausių tarp žvejų.

Turintieji idėjų, kaip turėtų atrodyti „Žvejybos rojaus“ logotipas, kviečiami jomis pasidalinti. Tai galite padaryti siųsdami piešinius ir trumpą pristatymą paštu – A. Jakšto g. 4/9, Vilnius, 01105 (su nuoroda – Gamtos apsaugos skyriui), taip pat el.paštu info@am.lt. Pateikdami logotipus nurodykite: vardą, pavardę, amžių, adresą, telefono numerį, el. pašto adresą, kad esant reikalui konkurso organizatoriai galėtų su Jumis susisiekti.

Logotipų konkursas tęsis iki gruodžio 15 d. „Žvejybos rojaus“ logotipo idėjos bus skelbiamos Aplinkos ministerijos Facebook socialinio tinklo paskyroje.

Konkurso laimėtojui ar laimėtojams, kurių idėjų pagrindu bus kuriamas „Žvejybos rojaus“ logotipas, atiteks Aplinkos ministerijos firminis odinis krepšys su dovanomis. Laimėjusio logotipo idėjos aprašymas ir laimėtojo vardas ir pavardė bus skelbiami viešai.

Geriausią logotipo idėją išrinks Aplinkos ministerijos specialistų komisija. Ministerija pasilieka teisę nesirinkti nė vienos idėjos, kaip oficialaus „Žvejybos rojaus“ logotipo dalies. Jei taip nutiktų, bus išrinktas originaliausias piešinys, kurio autoriui atiteks prizas.

							

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.