Sulig pirmomis pavasario dienomis į Kėdainių gatves išriedėjo geltonasis Tado Vanžodo žiguliukas. Ryškus tarsi saulė vaikino automobilis ne vienam vairuojančiajam sukelia šypseną, o pėstieji kelia nykščius į viršų. 

Geltonu žiguliuku važinėjantis Tadas neslepia, kad kelionės šia mašina ir jam, ir jo draugams – gera pramoga.

Geltonu žiguliuku važinėjantis Tadas neslepia, kad kelionės šia mašina ir jam, ir jo draugams – gera pramoga.

„Kodėl žiguliukas ir kodėl geltonas? Juk nespėsi remontuoti!“, – tokių frazių ir begalės klausimų apie savo pasirinkimą sulaukiantis jaunasis vairuotojas vadovaujasi viena tiesa: „Kaip prižiūrėsi, taip ir važiuos.“ Kėdainių „Atžalyno“ gimnazijos abiturientas pasirinko žigulį, nes šis automobilis ir jam, ir aplinkiniams teikia teigiamas emocijas. Tadui labiausiai atmintyje išliko praeivio linksmas šūksnis: „Žiguliukas ir dar geltonas!“ Vaikinas neslepia, kad kone kasdien sulaukia dėmesio iš kitų vairuotojų, o sustojus šalikelėje nestinga smalsuolių klausimų. Tiesa, automobilio spalva parinkta neatsitiktinai – vaikinas aktyviai dalyvauja automobilių parodose, todėl norėjo, kad jo automobilis patrauktų kiekvieno į renginį atėjusiojo žvilgsnį.
Tolimiausia kelionė, į kurią Tadas leidosi su ketvirtą dešimtį skaičiuojančia mašina, – Varėnoje vykusi automobilių paroda. Tiesa, vaikinas jau planuoja ir šios vasaros keliones: „Šią vasarą norėčiau apkeliauti kuo daugiau vietų su žiguliuku bei gerai praleisti laiką su draugais“.
Jaunasis vairuotojas noriai prižiūri savo transporto priemonę, skiria jai nemažai laiko. Ne veltui Tadas savo ateitį sieja su automobiliais ir sakosi norįs studijuoti automobilių eksploatavimą.

About The Author

Related Posts

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.