Darželio jubiliejaus šventėje dalyvavo ir Kėdainių rajono meras Saulius Grinkevičius.

Vilainių mokyklos-darželio „Obelėlė“ bendruomenė visą savaitę švenčia 55-ąjį įstaigos gimtadienį. „Obelėlė“ – pati vyriausia ikimokyklinio ugdymo įstaiga mūsų rajone. Pasak mokyklos-darželio direktorės Renatos Zigmantavičienės, ši šventė buvo labai laukta.

„Mes tikrai turime kuo pasidžiaugti. Mūsų įstaigoje šiuo metu dirba 51 darbuotojas, kurių net aštuoniolikos darbo stažas šiame kolektyve nuo 30 iki 40 metų. Trys moterys: Zita Aškinienė, Vida Kambarienė ir Vida Railienė dirba jau po 40 metų. Mūsų įstaigoje ugdomi 186 vaikai. Turime darželio ir priešmokyklines grupes, pradinukų klases bei vieną mišrią grupę Aristavoje. Labai smagu, kad pastaraisiais metais labai šauniai į „Obelėlės“ gyvenimą įsitraukė ir vaikų tėveliai. Mes turime labai gražių tradicinių renginių, ieškome naujų pramogų. Labai aktyviai sportuojame, žengiame sveikatinimo keliu, pramogaujame. Džiugu, kad esame šiuolaikiška, vaikų mylima įstaiga. Mes kuriame svajonių darželį ir, panašu, kad mums tai puikiai sekasi“, – gera nuotaika svečius šventėje sutiko „Obelėlės“ vadovė R. Zigmantavičienė.

Jubiliejaus šventėje dalyvavo visi darželio auklėtiniai.

Vilainių mokyklos-darželio bendruomenę sveikinęs rajono meras Saulius Grinkevičius labiausiai džiaugėsi įstaigos kolektyvo brandumu ir draugiškumu.
„Tikrai unikalu, kad beveik kas trečias įstaigos darbuotojas šiame kolektyve yra ilgametis darbuotojas, dirbantis ilgiau nei trisdešimt metų. Labai ačiū „Obelėlės“ kolektyvui už puikų darbą, profesionalumą ir meilę vaikams. Smagu, kad čia niekada netyla vaikų juokas. Linkiu, kad ir toliau gyventumėte netylant šurmuliui ir sėkmingai ugdant vaikus“, – pabrėžė rajono meras.

Daugiau apie „Obelėlės“ jubiliejų skaitykite penktadienio „Kėdainių mugėje“.

About The Author

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.